صاحب نیوز

IMG_5834

اصفهان در فجر سلیمانی حاضری زد

امروز یکی از آن روزهای نادری بود که در میدان امام(ره) جای سوزن انداختن نبود و پُر شد از جمعیت عاشقان انقلاب، اما از خیابان حافظ و سپه باز هم جمعیت به سمت میدان سرازیر بود.

کدخبر: 992018
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ @ ۱۴:۱۱


به گزارش صاحب نیوز؛ انقلاب اسلامی ایران یک سال دیگر بزرگ تر شد و در حالی که دشمنان انقلاب از همان دقایق اول پیروزی هر آنچه توانستند انجام دادند و در خیال نابودی این انقلاب نقشه کشیدند و دلارها را با لباس های مختلف روانه ساختند؛ گاه یک غربی کروات زده بازیگر میدان بود و گاه یک نفر از درون که چون طلحه و زبیر آخرت را به دنیا فروخته بود، دشمن هر آنچه می توانست انجام داد اما چون خدا می خواست انقلاب هر روزش قوی تر از دیروز پیش می رود. نه کرواتی های توهم زده و نه دزدان سر گردنه راه به جای بردند، و نه آن هایی که پشت نقاب ها مخفی شده بودند با حیله های رنگی توانستند مردم را فریب دهند و همه این توطئه ها با بصیرت مردم از بین رفت.

۲۲ بهمن ۹۸ میدان امام اصفهان ۴۰ روز بعد از آسمانی شدن سردار دل ها حال و هوای متفاوتی داشت، هنوز مراسم شروع نشده بود که میدان دیگر جای سوزن انداختن نداشت و مردم با حضور خود یک بار دیگر با انقلاب تجدید بیعت کردند؛ امسال برخی از دست نوشته ها و تمثال با سال گذشته تغییر کرد؛ آری سردار انقلاب اسلامی ایران که آمریکاایی ها وی را ترور کردند، سردار دل ها شد و تصاویرش و دست نوشته هایی در این باره بر سر دستان مردم، عشق آن ها را نشان می داد.

میدان امام(ره) با بنرها و غرفه هایی برای حضور مردم پرشور و پیشتاز اصفهانی آماده شده بود. جوان و پیر، با هر پوشش و نظری به میدان آمده بودند تا بگویند که انقلاب و نظام سوای هر اختلاف نظری است. امروز یکی از آن روزهای نادری بود که در میدان امام(ره) جای سوزن انداختن نبود و پُر شد از جمعیت عاشقان انقلاب، اما از خیابان حافظ و سپه باز هم جمعیت به سمت میدان سرازیر بود.

در میان غرفه ها یک غرفه خاص به عنوان پهلوانان نمیمیرند نیز در جلو مسجد شیخ لطف الله دایر شد. غرفه ای که امسال آن را در شهر اصفهان و پس از فعالیت طلاب در ۷۰۰ آموزشگاه برپا کردند. در آغاز مراسم مردم پس از شنیدن آیاتی از کلام خداوند توسط یک نوجوان که قاری بین المللی بود، شاهد اجرای یک شاعر انقلابی و اجرای گروه باستانی بودند. گروه سرود مولا و اجرای شاعر انقلابی یکی از زیباترین برنامه های این روز به یادماندنی بود.

همان آغاز برنامه بود که چهار پرچم از حرم های امام علی(ع)، حضرت ابوالفضل(ع)، امام حسین(ع) و امام رضا(ع) را به میدان آورند و از همان ابتدا این یوم الله با عطر خوش حرم معصومین در هم آمیخت. میدان امام هیچگاه چنین روز با شکوهی را فراموش نخواهد کرد.