صفحه اصلی » سیاسی » تنها الگوی استقلال و عزت ملت ها، انقلاب اسلامی ایران است/ مردم اصفهان ثابت قدم در عرصه انقلاب ایستاده اند

تنها الگوی استقلال و عزت ملت ها، انقلاب اسلامی ایران است/ مردم اصفهان ثابت قدم در عرصه انقلاب ایستاده اند

مشاور رهبر معظم انقلاب گفت: اگر ملت ها استقلال و عزت می خواهند یقیناً تنها راه و الگویی که در پیش آن هاست انقلاب اسلامی ایران است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۴ - سه شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار حسین دهقان دقایقی پیش از مراسم بزرگ راهپیمایی 22 بهمن اصفهان در میدان امام(ره) اطهار کرد: ۲۲ بهمن امسال تفاوت اساسی با سال گداشته دارد، حضور در راهپیمایی امسال هم برای مردم منطقه و هم استکبار پیام های متفاوتی دارد و این پیام را می دهد انقلاب زنده است.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داد: امروز ملت بار دیگر بصیرت و دشمن شناسی را به معرض نمایش گذاشت؛ شعارهای انقلاب امروز با نشاط و تازگی به عرصه آمده است.

وی افزود: انقلاب ما شعارهای زیادی داشت که از فطرت انسان برگرفته بود؛ انقلاب شعار آزادی و جمهوری را بر سر زبان آورد، انقلاب ما نشان داد که دین می تواند نظام سیاسی کارآمد و موفقی را بوجود بیاورد.

وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: انقلاب به دنیا نشان داد اگر به مردم دنیا تکیه کنیم می توان نظام عزیز و با عزتی داشته باشیم؛ انقلاب ما استقلال واقعی را ترجمه کرد.

وی خاطر نشان کرد: اگر ملت ها استقلال و عزت می خواهند یقیناً تنها راه و الگویی که در پیش آن هاست انقلاب اسلامی ایران است.

سردار دهقان با گرامیداشت یاد شهدا گفت: امام احیاگر اسلام بود و فصل جدیدی را در حیات کشور ما بنیان گداشتند و این یک حقیقت زنده است.

وی افزود: حاج قاسم یکی از فرزاندان امام است و به عنوان سرباز ملت و به عنوان سرباز جامع بشری خدمت می کرد وی یک اسوه و نماد است و می تواند الگوی بزرگی باشد.

مشاور رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: شهید سلیمانی یک فرمانده شجاع و با تدبیر و انقلابی و متواضع و یک معلم بزرگ عرصه جهاد و دفاع است؛ امروز سلیمانی راهی گشود و مکتبی را بنیان نهاد که نتیجه اش صلح ثبات و امنیت است؛ سردار سلیمانی به انقلاب و در مسیر انقلاب کمک کرد.

وی ابراز داشت: سردار سلیمانی در دو دهه گذشته توانست نظام سلطه را با شکست روبرو کند؛ نطام سلطه می خواست از اسلام چبزی نباشد، فلسطین به فراموشی سپرده شود و روابط دنیای اسلام عادی شود تا مردم و مسلمانان را از مسیر عزت خود دور کنند.

سردار دهقان در ادامه سخنان خود گفت: سردار سلیمانی کسی بود که طومار توطئه عمیق را در هم شکست؛ امروز ملت عراق یک شعار را بارور می کنند که اگر توسعه و امنیت می خواهند با پاک کردن حضور امریکا در این کشور این اتفاق می افتد.

مشاور فرماندهکل قوا ادامه داد: امرور کار به جایی رسید که پول کویت برگ معامله قرن را جلو همه به زباله دان می اندازد، فراز و فرودهای زبادی را ما سپری کردیم و کاستی های موجود را می پذیریم اما بر این باوریم که همه مشکلات را این ملت پشت سر می گذارد.

سردار دهقان در ادامه سخنان خود گفت: انقلابی بودن به معنای ولایی بودن است و به این معناست که هیچ محدودیتی برای پیمودن راه حق نیست، انقلابی بودن یعنی با بصیرت تمام راه و روش و هدف دشمن را بشناسیم که به وقت لازم به میدان بیاییم.

وی اذعان کرد: موفقیت های این نطام در یک لیست بلند بالا است؛ فصل جدیدی را باز کردیم و مردم سالاری واقعی را تجریه کرده و به دنیا نشان دادیم؛ ما نشان دیدیم که عرصه انقلاب عرصه حضور و شگفت استعدادهاست و نشان دادیم که اگر خود باوری تقویت شود اتفاقات خوبی رقم می خورد.

سردار دهقان با بیان این که امروز کشور ما در بسیاری از موارد از جمله کشورهای پیشرفته است، ادامه داد: ما امروز به عنوان تکرار یوم الله ۲۲ بهمن ثبت خواهد شد.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به رشادت های مردم اصفهان در انقلاب و جنگل تحمیلی گفت: اصفهان بیش از ۲۳ هزار شهید به انقلاب تقدیم کرده و شهدای برجسته ای مانند خرازی و بهشتی تقدیم کرده است و امروز هم بار دیگر ثابت قدم در عرصه انقلاب ایستاده اند.

سردار دهقان در رابطه با اقدام احمقانه امریکا در جریان ترور سردار سلیمانی تصریح کرد: این ترور و شهادت یک جنبه جهانی دارد و نشان داد امریکا و نطام سلطه به هیچ اصل اخلاقی پایببند نیستند و قانون در دنیا همچنان قانون جنگل است.

وی گفت: ملت ما با موشک باران پایگاه راهبری عین الأسد اول ثابت کرد دارای اراده و عزم قوی برای مقابله با تجاوز امریکاست و از قدرت نطامی خود در جهت منافع خود استفاده خواهد کرد.

مشاور رهبر معظم انقلاب ادامه داد: ایران ثابت کرد که به لحاط فناوری از سطح بالایی برخوردار است؛ انتقامی که گرفته شد نشان داد امریکا شکست ناپدیر نیست، بلکه ۀسیب پدیر است.

سردار دهقان با اشاره به این که انتقام سخت عبارت است از خروج امریکا از منطقه و تمام نقاطی که به اشعال درآورده اند، بیان داشت: ما باید قوی شویم و همچنین باید در انتخابات افرادی را انتخاب کنیم که انقلابی، شجاع، مؤمن و کارآمد باشند.

سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: در مورد معامله قرن سوال این است که ایا می شود سرزمین یک مملکت را با پول خرید؟ معامله قرن از ذهن علیل ترامپ و افراد و وابسته به او آمده و می خواهند یک مسئله تاریخی را با پول حل کند امّا ملت های اسلامی و فلسطین این ننک تاریخی را نمی پدیرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد