صفحه اصلی » ورزشی » ورزشگاه فولادشهر خالی از تماشاگر نباشد

ورزشگاه فولادشهر خالی از تماشاگر نباشد

سید هاشم سلطانی نیا پیشکسوت فوتبال ایران گفت: در حال حاضر باید از میودراگ حمایت کنیم و در بازی های خانگی ورزشگاه فولادشهر را خالی نگذاریم‌.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سید هاشم سلطانی نیا پیشکسوت فوتبال ایران و بازیکن سابق تیم ملی، استقلال، سپاهان و ذوب آهن بیان کرد: بین گزینه های مربیگری ذوب آهن بودم و باشگاه از من برنامه خواست، من هم تحویل دادم و حتی حاضر بودم سفید امضا کنم اما هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند که مربی خارجی جایگزین شود.

نقل و انتقالات نیم فصل بیشتر به ضرر سبزپوشان بود

وی افزود: همه تیم ها با توجه به نیم فصل سپری شده به یارگیری میپردازند، ذوب آهن هم چون امتیازات بسیاری از دست داد باید بیشتر فعالیت میکرد، اما اینگونه نبود و مهره های اصلی خودش را هم از دست داد.

پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: در حال حاضر میودراگ روادولوویچ سرمربی تیم است و در سه بازی انجام داده ۲ برد و ۱ باخت بدست آورده است ماهم باید فقط به حمایت بپردازیم و حتی الامکان در بازی های خانگی ورزشگاه فولادشهر را خالی نگذاریم‌.

مربیان خارجی به زمان حساس هستند

سلطانی نیا ابراز داشت: در نیم فصل دیدیم که سه مربی خوب خارجی لیگ از تیم هایشان جدا شدند که همگی بخاطر وضعیت مالی بود.

بازیکن سابق تیم ملی خاطر نشان کرد: وقتی به مربی خارجی اعلام میشود در این زمان به حساب شما یک بخش قرارداد ریخته می شود باید سر وقت انجامش داد، آنها بسیار حساس هستند به این موضوع و متنفرند از دروغ گویی، دیدیم که مربی بسیار خوبی مثل استراماچونی از فوتبال ایران رفت.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد