صفحه اصلی » ورزشی » رویه ثابت هجومی سپاهان، طلایی پوشان را بسیار موفق می کند

رویه ثابت هجومی سپاهان، طلایی پوشان را بسیار موفق می کند

مربی فوتبال گفت: سپاهان گل اول را به ثمر و نیمه اول را با برتری به پایان رساند و در نیمه دوم‌ بهترین وقت ممکن گل دوم را زد و سپاهان مانند همیشه در کارهای تدافعی بسیار هماهنگ بود و اگر در فاز هجومی رویه ثابتی داشته باشد بسیار موفق خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳

داوود عابدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: سپاهان در اولین گام خوش درخشید و با توجه به ضعف العین در بازی کناره ها که اتفاقاً نقطه قوت سپاهان محسوب میشود العین را درهم کوبید.

مربی فوتبال با بیان  اینکه سپاهان‌ بالاخره بعد از مدت ها ترکیب دلخواه خود را در زمین داشت و به پیروزی رسید، تصریح کرد: در کنار بازی منظم سپاهان اشتباهات فاحش العینی ها هم زیاد بود.

وی افرود: در این بازی سپاهان که استاد ارسال از جناحین و بازی مستقیم هوایی در برابر با نقطه ضعف فاحش حریف بود به برتری رسید.

عابدی در ادامه عنوان کرد: سپاهان گل اول را به ثمر  و نیمه اول را با برتری به پایان رساند و در نیمه دوم‌ بهترین وقت ممکن گل دوم را زد و سپاهان مانند همیشه در کارهای تدافعی بسیار هماهنگ بود و اگر در فاز هجومی رویه ثابتی داشته باشد بسیار موفق خواهد بود.

این مربی فوتبال خاطرنشان کرد: تعویض های قلعه نویی سنجیده و عالی بود و به روند بازی و کنترل آن برای سپاهان حایز اهمیت و کمک کرد.

عابدی در پایان گفت: هر چند سپاهان بیشتر رو ضعف حریف به گل رسید ولی نباید گول این پیروزی پرگل را بخوریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد