صفحه اصلی » اجتماعی » قاتل خاموش جان سه جوان را در روستای چقا فریدونشهر گرفت

قاتل خاموش جان سه جوان را در روستای چقا فریدونشهر گرفت

پنج جوان در روستای چقای فریدونشهر در اثر نشت گاز مونواکسیدکربن از دودکش بخاری دچار گازگرفتگی شده که سه نفر از آن ها جان خود را از دست دادند.

تاریخ انتشار: ۱۷:۱۳ - جمعه ۱۳۹۸/۱۱/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ روز پنجشنبه پنج جوان در روستای چقا در یک منزل مسکونی دچار گاز گرفتگی شدند.

در پی وقوع این حادثه، پس از اعلام اورژانس، بیمارستان حضرت رسول اکرم صلی‌الله‌علیه فریدونشهر به حالت آماده‌باش درآمد. یکی از مصدومان به بیمارستان شهید رجایی داران منتقل شده و در آن جا جان باخت و چهار مصدوم دیگر به بیمارستان فریدونشهر منتقل شدند. دو نفر از مصدومان هنگام رسیدن به بیمارستان فاقد علایم حیاتی بوده و دو نفر دیگر نیز با کاهش شدید سطح هوشیاری مواجه بودند که با تلاش مضاعف کادر درمانی این بیمارستان، احیاء شده و به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان نجف اباد و داران منتقل شدند.

مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فریدونشهر در این رابطه گفت: با اطلاع دادگستری جهت کارشناسی و گزارش علت حادثه به محل اعزام شدیم و پس از بررسی علت حادثه را نشت گاز مونواکسیدکربن از لوله بخاری که به صورت غیراستاندارد نصب شده بود به داخل خانه تشخیص دادیم که منجر به مسمومیت افراد شده بود.

یوسف رحیمی به شهروندان توصیه کرد: هنگام نصب سیستم‌های گرمایشی از اتصالات استاندارد استفاده کرده و از مسدود نبودن مسیر دودکش‌ها اطمینان حاصل کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99