صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » 130 داوطلب از شهرستان اصفهان در انتخابات رقابت می کنند

130 داوطلب از شهرستان اصفهان در انتخابات رقابت می کنند

فرماندار اصفهان گفت: پس از بررسی های صورت گرفته و انصراف برخی داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در حال حاضر 130 داوطلب می توانند در عرصه انتخابات و رقابت سالم شرکت نمایند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو، خاطرنشان کرد: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به لحاظ شرایط فعلی کشور و توطئه های شوم دشمنان و بدخواهان نظام، از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است و همگان باید در این راستا هوشمندانه عمل کنند.

فرماندار اصفهان افزود: حضور پرشور مردم پای صندوق های اخذ رأی و انتخاب اشخاص اصلح و نمایندگان توانمند، نقش های پلید دشمنان را برملا ساخته و زمینه اعتلاء و توسعه کشور را فراهم می نماید.

وی تصریح کرد: پس از بررسی های صورت گرفته و انصراف برخی داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در حال حاضر 130 داوطلب می توانند در عرصه انتخابات و رقابت سالم شرکت نمایند.

شایان ذکر است، تعداد داوطلبان انتخابات مجلس  شورای اسلامی در روزهای آینده ممکن است به دلیل انصراف آنان از حضور در انتخابات، کاهش یابد و این آمار تغییر خواهد کرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد