صفحه اصلی » سیاسی » نیاز امروز کشور نمایندگانی با ویژگی «مکتب حاج قاسم» است

نیاز امروز کشور نمایندگانی با ویژگی «مکتب حاج قاسم» است

امام جمعه موقت اصفهان گفت: دیپلماسی شهید سلیمانی قوی بود و توانست نیروهای های جهادی، ولایی و دغدغه مبارزه با دشمنان اسلام را بسیج کند؛ امروز کشورنمایندگانی با ویژگی مکتب حاج قاسم نیاز دارد که منطق قوی و ولایی، خطر پذیر و مقاومت قوی مقابل دشمن داشتنه باشند.

تاریخ انتشار: ۰۶:۳۰ - سه شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

حجت الاسلام محمدتقی رهبر در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی انسانی بود صاحب عقل، درایت، بصیرت و سیاستمدار حرفه ای بسیار توانمندی به شمار می رفت که توانست در منطقه با وجود اختلافات، وفاق جمعی را به وجود بیاورد، تصریح کرد: سردار سلیمانی با هماهنگی و اتحاد بین لبنان، سوریه و عراق و گروه های جهادی اقدامات موثری انجام داد و داعش را به زانو درآورد.

امام جمعه موقت اصفهان گفت: دیپلماسی شهید سلیمانی قوی بود و توانست نیروهای های جهادی، ولایی و دغدغه مبارزه با دشمنان اسلام را بسیج کند؛ امروز کشور نمایندگانی با ویژگی مکتب حاج قاسم نیاز دارد که منطق قوی و ولایی، خطر پذیر و مقاومت قوی مقابل دشمن داشتنه باشند.

وی افزود: این ها شیوه هایی بود که شهید سلیمانی داشت ایشان را عرصه های مختلف موفق کرده بود.

حجت الاسلام رهبر با توضیح اینکه داوطلبانی که می خواهند در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور داشته باشند باید بصیرت داشته باشند، بیان کرد: منافع و مصالح کشور را درک کنند و نیازها و اولویت ها را و تصمیمات فراگیر که آحاد ملت را دربربگیرد را اتخاذ کنند؛ جامع فکر و در مقابل دشمن در جای مناسب تصمیم محکم بگیرد.

وی با اشاره حدیثی از حضرت علی (ع) اظهار کرد: حضرت علی (ع) می فرمایند که تصمیمی باید گرفته شود که عدالت فراگیر و در جاده و شاهراه عقل و حق باشد؛ یک نماینده اصلح شخصی است که در مسیر حق و تصمیمات در شاهراه عدالت و فراگیر باشند.

نماینده ادواره مجلس ادامه داد: نماینده اصل باید ویژگی هایی مانند دشمن و دوست شناس، خدمت کردن فراگیر داشته باشد؛ رهبر انقلاب فرمودند هر کسی که ایران و امنیت آن را دوست دارد باید در انتخابات شرکت کند.

وی اضافه کرد: مسئله انتخابات بحث ملی است و حضور باشکوه مردم دشمن را از گذشته  ناامید تر می کند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد