صاحب نیوز

121819

چرخابی: تیم های عربی در بازی هوایی عملکرد ضعیفی دارند

مربی فوتبال گفت: تیم های عربی در روی زمین بازی می کنند و در بازی هوایی فوق العاد ضعیف هستند و همان طور که دیدیم سپاهان در مقابل العین هم از این نقطه ضعف در سمت راست این تیم استفاده کرد.

کدخبر: 993314
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ @ ۱۰:۰۰


حسین چرخابی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: می دانیم که تیم های قطری قوی تر از تیم های اماراتی هستند؛ سپاهان در مقابل العین فوق العاده خوب بازی کرد و در این بازی برای اولین بار در  این تیم نمی توانستیم یک بازیکن را پیدا کنیم که نقطه ضعف داشته باشد.

مربی فوتبال با بیان اینکه در بازی سپاهان مقابل العین، دروازه بان سپاهان بیکار ترین بازیکن بود، تصریح کرد: تیم السد بازیکنان بسیار خوبی را در اختیار دارد و خوب بازی می کند و سپاهان بازی سختی در مقابل این تیم دارد.

پیشکسوت فوتبال تصریح کرد: تیم های عربی در روی زمین بازی می کنند و در بازی هوایی فوق العاد ضعیف هستند و همان طور که دیدیم سپاهان در مقابل العین هم از این نقطه ضعف در سمت راست این تیم استفاده کرد و مشاهده کردیم نه دفاع و نه دروازه بان این تیم می توانست توپ را جمع کند.

چرخابی در ادامه عنوان کرد: این نقطه ضعف برای تیم السد هم وجود دارد هر چند که شدن آن به اندازه تیم العین نیست؛ اما به هر حال السد بازیکنان ضعیف تر دارد و می توانیم امروز شاهد یک مسابقه خوب باشیم.

انتهای پیام/