صفحه اصلی » سیاسی » شرکت در انتخابات دشمن را در جنگ رسانه ای رو سیاه خواهد کرد

در بیانیه بسیج مداحان آمده است:

شرکت در انتخابات دشمن را در جنگ رسانه ای رو سیاه خواهد کرد

سازمان بسیج مداحان استان اصفهان در بیانیه ای با دعوت از مردم بر حضور حداکثری در انتخابات مجلس اسفند 98 تأکید کرد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۸ - سه شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سازمان بسیج مداحان استان اصفهان در بیانیه ای با دعوت از مردم بر حضور حداکثری در انتخابات مجلس اسفند 98 تأکید کرد. این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

إِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ

حضور هوشمندانه مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان داد که همچون سالهای گذشته در صحنه‌های سرنوشت‌ ساز کشور اسلامی حضور دارند و مطمئنا این حضور را در روز دو اسفند بار دیگر با شکوه بیشتر به نمایش خواهند گذاشت. مجلسی که به گفته امام راحل “عصاره زحمت‌های طاقت‌فرسای ملت مسلمان و فراهم آمده از الله‌اکبرهای مردم است”. امت اسلامی ایران به خوبی آگاه است که اقتدار و استقلال کشور در گرو حضور آگاهانه تمامی اقشار در تعیین سرنوشت سیاسی، اجتماعی، فرهنگی خود است. اگر این کشور نمایندگانی اصلح همچون مدرس را انتخاب کند می‌تواند به عینیت بخشی خواسته‌های خود مطمئن باشد و این مهم اجرا نمی‌شود مگر با دقت در انتخاب افراد اصلح، چرا‌ که هنوز صدای پیر و مرادمان را می‌شنویم که فرمود:

اگر در انتخابات مسامحه کنید مطمئن باشید که از راه مجلس به ما ضربه می‌زنند.

درود و سلام خدا بر ملت سلحشور ایران اسلامی که با حضور چشمگیر و یکپارچه خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی یکبار دیگر به معنای حقیقی، حماسه‌ای اسلامی ـ ملی خواهند آفرید و نشان خواهند داد که همواره مدافع واقعی ارزش‌ها و پویندگان راستین ولایت و رهبری‌اند. تبارک‌الله به مردم ایران اسلامی که با متانت و هوشمندی خود دشمنان را که در پی راه‌اندازی جنگ روانی، به دنبال کمرنگ کردن انتخابات و به پندار واهی خود جدا کردن مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، روسیاه خواهند کرد.

بی‌تردید در این مقطع حساس که ایران اسلامی به عنوان قدرتی نوظهور و تاثیرگذار در منطقه ظاهر شده، حضور پرشور و شعور در عرصه انتخابات، بیانگر درایت و بصیرت ملت همیشه بیدار ایران خواهد بود.

امروز چشمان امیدوار ملت‌های مسلمان و مظلومان و آزادی‌خواهان جهان و نگاه معنا دار شهدای عزیزمان به ویژه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به ایران به عنوان کانون بیداری اسلامی دوخته شده است.

مستکبران عالم بار دیگر باید خود را آماده کنند تا مشتی آهنین، از آستین ملت سرافراز ایران بیرون آید و بر دهان یاوه گویشان کوبیده شود، امید که از خواب غفلت بیدار شوند.

در پایان ما مداحان، شعرا و مدیران هیآت مذهبی استان اصفهان از آحاد ملت انقلابی و عاشورایی ،متدین و ولایتمدار ایران اعم از زن و مرد در همه مناطق و نواحی ، شهری و روستایی، اصناف و گروه های مختلف  دعوت می کنیم که  همچون گذشته در صفوف به هم فشرده ، با شور و نشاط وصف ناپذیر و همدلی و همت والای خویش ،بر اساس تکلیف اسلامی و انقلابی  و لبیک به دعوت رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی یکبار دیگر در امتداد “حماسه بزرگ 22 بهمن “با حضور پرشور و با شکوه خود در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حماسه زرینی دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ایران رقم بزنند امید آنکه نمایندگان منتخب به پشتوانه رای آگاهانه ملت بیداردل ایران، با بکارگیری همه ظرفیتهای علمی،‌ اجتماعی و فرهنگی و سیاسی، کارآمدی، شجاعت و دلسوزی خود را در راستای استحکام‌بخشی به نهال با عظمت انقلاب بکار گرفته و در انجام وظیفه دینی و انقلابی خود در خدمت به مردم موفق و موید باشند و گام‌های بلند را در جهت تربیت و پرورش آینده‌ سازان این مرز و بوم برداشته و رشد و تعالی همه جانبه کشور را فراهم آورند.

بدون تردید این حضور و مشارکت حداکثری  موجبات تثبیت و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی شده و  دشمنان نظام  و ملت حماسه ساز ایران اسلامی را مأیوس  خواهد کرد.

سازمان بسیج مداحان

اسفند 98

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد