صفحه اصلی » سیاسی » آخرین نفس های دشمن در یازدهمین تلاش ناکام

آخرین نفس های دشمن در یازدهمین تلاش ناکام

برخی با برنامه ریزی برای انتخابات رفتار دو گانه ای دارند و در حالی که هر کاری می کنند تا رای بیاورند در جاهایی که می توانند دست آن ها برای مردم رو شده به شکل های مختلف مردم را از حضور در انتخابات سرد می کنند

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۱ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ بعد از چند روز بازار داغ تبلغات انتخاباتی که با پوسترها، دورهمی ها و نشست ها در سطح استان اصفهان رو به رو بودیم بالاخره فرصت تبلیغات تمام شد و شمارش معکوس برای آغاز یازدهمین انتخابات مجلس فرا رسید.

حضور در انتخابات سوای یک انتخاب یک آری دیگر به نظام جمهوری اسلامی است و علاوه بر آن نشان می دهد مردم با هر عقیده و نظری در کنار هم قرار دارند و رخنه با انبوهی از دسیسه های دشمن یک خیال خام است که تا کنون اتفاق نیفتاده و در آینده هم نخواهد افتاد.

بدیهی است حلقه های جنگ نرم دشمن انقلاب این بار هم تمام ظرفیت خود را به میدان آورده اند تا این حضور را کمرنگ کنند و در آخرین دقایق هر چه توان دارند برای کمرنگ کردن حضور استفاده کنند.

البته آن ها هر راهی را در این مسیر می آزمایند و با تکیه بر فضای مجازی که در کشور ما به نظر در و پیکری ندارد، به مخاطبان خود یعنی مردم می رسانند، مردمی که امروز بسیاری از آن نسل های بعدی انقلاب هستند.

فعالیت بوقچی های دشمن هر چند با شعارهای زیبا و لطایف الحیل همراه شده اما چیز جدیدی نیست و شاید پای ثابت هر انتخابات است، البته در شرایط حساس امروزو اتحاد خود فروخته ها و کشور فروخته ها و دلقک های بازی گر نقشه دشمن، همه و همه در کنار استکبار که از قدرت انقلاب خونش به جوش آمده نشان از یک نیروی قوی است که قرار است حضور مردم را نشانه رود.

اما در داخل هم نکات عجیبی وجود دارد که گاه اصل انتخابات را نشانه می رود و گاه عدم حضور در انتخابات را نشانه اعتراض تلقی می کند و گاه در میان بازی با کلمات انتخابات را به انتصابات شبیه می سازد و گاه انتخابات را تک حزبی معرفی می کند و گاه حواس مردم را به جای دیگری می برد؛ خلاصه هر کاری می کند که حضور را تحت شعاع قرار دهد.

اما وقتی این ها را دنبال می کنیم به نقاط و اشخاصی می رسیم که خیلی خاموش برای رای آوردن تلاش می کنند و از هر توان و ظرفیتی برای عوام فریبی، فرافکنی و فرار از پاسخگویی برای آنچه اکنون به آن دچاریم هر کاری می کنند و حتی خاله خانباجی هایشان را به میدان فرستاده اند تا رای جمع کنند.

این داستان چقدر شبیه به این موضوع است که دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؛ اما حقیقت چیست؟

حقیقت ماجرا از این بازی های پیچیده بسیار ساده است و اگر خوشبینانه به این ماجرا نگاه کنیم و رد پای دشمنان خارجی را در این ماجرا نبینیم باید بگوییم اگر تلاش آن ها نتیجه دهد و حضور مردم در انتخابات کمرنگ شود، طرفداران آن ها که به صورت خزنده و خاموش به پای صندوق ها می روند باعث می شوند آن ها رای بالاتری آورده و انتخاب شوند.

آری به همین راحتی با نشانه رفتن حضور برگ برنده را به دست خواهند آورد؛ البته مردم بصیر ایران همیشه نشان داده اند که با بصیرتند و این تحرکات از چشم آن ها دور  نخواهد ماند و فردا با حضور خودشان یک شکست دیگر بر آنچه این روزها می گذرد را ترسیم می کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد