صفحه اصلی » مقاومت » تجدید بیعت دوباره اصفهانی پس از جشن ملّی / مراسم تشییع شهید باب الخانی؛ امروز ساعت 14:30

تجدید بیعت دوباره اصفهانی پس از جشن ملّی / مراسم تشییع شهید باب الخانی؛ امروز ساعت 14:30

باز هم عطر و حال هوای بهشت در اصفهان وزیدن کرد و پیکر یک شهید اصفهان را زینت داد؛ شهید مدافع حرم حمید رضا باب الخانی افتخار دیار نصف جهان است که تا ساعاتی دیگر تشییع می شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ باز هم عطر و حال هوای بهشت در اصفهان وزیدن کرد و پیکر یک شهید اصفهان را زینت داد؛ شهید مدافع حرم حمید رضا باب الخانی افتخار دیار نصف جهان است که تا ساعاتی دیگر تشییع می شود.

بدون شک امنیت خط قرمزی است که هیچ کس با هر تفکر و حزبی، شکنندگیش را نمی پذیرد و این امنیت ثمره خون شهیدانی چون باب الخانی است که کیلومترها آن طرف تر از مرزها سایه جنگ را از کشور دور ساخته اند.

باب الخانی به آرزویش رسید و آسمانی شد و بدون چشم داشت مادی، جان خود که شیرین ترین داشته انسانی است را برای امنیت کشور گذاشت و مدافع حرم شد تا در این راه شهید شود؛ باب الخانی ها و شهدای امنیت باعث می شوند امروز ما در تمام نقاط کشور امنیت داشته باشیم.

کوچکترین پاسداشت یک شهید شرکت در تشییع پیکرش است تا نشان دهیم که با هر تفکر و گرایشی راه شهدا ادامه دارد و همه ادامه دهنده این راه هستیم و این شهیدان اسوه ای هستند که در قدم اول با حضور خود در تشییع پیکر آن ها این بیان را نشان می دهیم.

این رسانه از احاد و اقشار مردم بعد از یک جشن ملی و حضور در انتخابات دعوت می کند تا در اولین روز بعد از این جشن ملّی با حضور خود در تشییع این شهید بزرگوار تجدید میثاقی با آرمان های انقلاب و اما و رهبری داشته باشند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد