صفحه اصلی » سیاسی » آخرین نتایج غیررسمی شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس در ۲۰۸ حوزه‌ انتخابیه کشور+اسامی و گرایش

لحظه به لحظه با نتایج انتخابات؛

آخرین نتایج غیررسمی شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس در ۲۰۸ حوزه‌ انتخابیه کشور+اسامی و گرایش

با پایان یافتن فرآیند اخذ رأی انتخابات مجلس یازدهم در سراسر کشور، شمارش آرای اخذ شده آغاز شده و ادامه دارد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ - شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳

به گزارش صاحب نیوز؛

با پایان یافتن فرآیند اخذ رأی انتخابات مجلس یازدهم در سراسر کشور، شمارش آرای اخذ شده آغاز شده و ادامه دارد. آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 208 حوزه انتخابیه سراسر کشور، به شرح زیر اعلام می‌شود.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
ورزقاندهقانیمستقلغیرقطعی۱
ملکانسیدعلی موسویغیرقطعی۱
هشترود و چاراویماقسید حمزه امینیمستقلغیرقطعی۱

تبریز، اسکو و آذرشهر

(درحال شمارش)

پزشکیاناصلاح طلبغیرقطعی۶
بیگیاصولگراغیرقطعی
متفکر آزاد اصولگراغیرقطعی
میرتاج الدینیاصولگراغیرقطعی
فرهنگیاصولگراغیرقطعی
منادیغیرقطعی
سراب و مهربانیوسف داوودیمستقلغیرقطعی۱
 
بنابشیخ رضا بنابی-اعزازیمستقلدور دوم۱
بستان‌آبادنوریغیرقطعی۱
مرند و جلفامعصومه پاشاییمستقلغیرقطعی۱
عزت اله حبیب زادهغیرقطعی
مراغه و عجب شیرعلی علیزادهاصولگراغیرقطعی۱
 
میانهاسماعیلیاصولگراغیرقطعی۲
شامی-صفاییمرحله دوم
کلیبر و هوراندحسین حاتمیاصولگراغیرقطعی۱
اهر و هریساحمد محرم زادهمستقل

 

غیرقطعی

۱
غیرقطعی
شبسترجعفر راستیاصولگراغیرقطعی۱
 

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
بوکانانور حبیب زادهاصولگراقطعی۱
مهابادجلال محمودزادهمستقلغیرقطعی۱
خویعادل نجف زادهاصلاح طلبغیرقطعی۱
ماکو و چالدرانمحمد علیپورمستقل

غیرقطعی

 

۱

 

 

نقده و اشنویهزنجانی اصولگراغیرقطعی۱
میاندوآبمهدی عیسی زادهاصولگراغیرقطعی۱
تکاب و شاهین دژهمتی-سبحانی فرمستقلدور دوم۱
سردشت و پیرانشهرکمال حسین پوراصولگراغیرقطعی۱

ارومیه

(درحال شمارش)

سیدسلمان ذاکراصولگراغیرقطعی۳
جلال زادهاصولگراغیرقطعی
روح الله حضرت پوراصولگرا غیرقطعی
احمدزادهمستقلغیرقطعی

 

 

سلماسیعقوب رضازادهاصولگراقطعی۱
 

 

اردبیل
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوارعباس جهانگیرزادهاصلاح طلبقطعی۱
 
خلخال و کوثرسیدغنی نظریاصولگراغیرقطعی۱
مشکین شهرمحمود عباس زاده مشکینیاصولگراغیرقطعی۱
گرمیولی اسماعیلیاصولگراقطعی۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیرعلی نیکزاداصولگراغیرقطعی۳
سیدکاظم موسویاصولگراغیرقطعی
صدیف بدریاصولگرا

غیرقطعی

 

 

اصفهان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایش قطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
اردستانسیدصادق طباطبایی نژاداصولگراقطعی۱
سمیرمسلیمی- کریمی دور دوم۱
فلاورجانناصر موسوی لارگانیاصولگراقطعی۱

اصفهان

(درحال شمارش)

امیرحسین بانکی پوراصولگراغیرقطعی۵
عباس مقتداییاصولگراغیرقطعی
مهدی طغیانیاصولگراغیرقطعی
زهرا شیخیاصولگراغیرقطعی
حسین میرزاییاصولگراغیرقطعی
 
لنجانعلی یوسف پوراصولگرادور دوم۱
حسین رجاییاصولگرا
نجف آبادابوالفضل ابوترابیاصولگراغیرقطعی۱
شاهین شهرحسینعلی حاجی دلیگانیاصولگراقطعی۱
شهرضاسمیه محمودیمستقلقطعی۱
 
کاشانسید جواد ساداتی نژاداصولگراقطعی۱
 
مبارکهپروین صالحیاصولگراقطعی۲
 
نطنزرحمت الله فیروزی پوراصولگراغیرقطعی۱
خمینی شهرمحمدتقی نقدعلیاصولگرا

 

قطعی

۱
 
چادگان و فریدونشهرحسین محمدصالحیمستقلغیرقطعی۱
 
گلپایگان و خوانسارمسعود خاتمیاصولگرا
نایینالهام آزادمستقل

 

ایلام
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهربهزاد علیزادهدور دوم۲
صادق کرمیدور دوم
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهرانعلی اکبر بسطامیاصولگراقطعی۲
سارا فلاحیمستقلقطعی
 
 

 

 

 

البرز
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
ساوجبلاغعلی حدادیاصولگراقطعی۱
کرجمهدی عسگریاصولگراغیرقطعی۲
فاطمه آجرلومستقلغیرقطعی

 

بوشهر
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
دشتستانابراهیم رضاییاصولگراقطعی۱
کنگان، دیر و جمموسی احمدیاصولگراقطعی۱
دشتی و تنگستانغلامحسین کرمیاصولگراقطعی۱
بوشهر، گناوه و دیلمعبدالکریم جمیریاصولگراقطعی۱

 

تهران
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوهسیداحمد رسولی نژاداصولگراغیرقطعی۱
 
ورامین و پیشواحسین نوش آبادیاصولگراغیرقطعی۱
شهریارحسین حق وردیاصولگراقطعی۱
 
پاکدشتفرهاد بشیریاصولگراغیرقطعی۱
رباط کریمحسن نوروزیاصولگراقطعی۱
 
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
محمدباقر قالیباف
اصولگراغیرقطعی۳۰
مرتضی آقاتهرانی
اصولگراغیرقطعی
الیاس نادران
اصولگراغیرقطعی
رضا تقی‌پور
اصولگراغیرقطعی
سیدمصطفی آقامیرسلیم
اصولگراغیرقطعی
عبدالحسین روح‌الامینی
اصولگراغیرقطعی
سیدمحمود نبویان
اصولگراغیرقطعی
سیدرضا تقوی
اصولگراغیرقطعی
سیدنظام‌الدین موسوی
اصولگراغیرقطعی
 زهره الهیان
اصولگراغیرقطعی
سیدمحسن دهنوی
اصولگراغیرقطعی
بیژن نوباوه
اصولگراغیرقطعی
محسن یزدی خواه
اصولگراغیرقطعی
احسان خاندوزی
اصولگراغیرقطعی
روح‌الله ایزدخواه
اصولگراغیرقطعی
 علی خضریان
اصولگراغیرقطعی
فاطمه رهبر
اصولگراغیرقطعی
 ابوالفضل عمویی
اصولگراغیرقطعی
غلامحسین رضوانی
اصولگراغیرقطعی
مجتبی توانگر
اصولگراغیرقطعی
مهدی شریفیاناصولگراغیرقطعی
فاطمه قاسم پور
اصولگراغیرقطعی
سمیه رفیعی
اصولگراغیرقطعی
احمد نادری
اصولگراغیرقطعی
 مالک شریعتی
اصولگراغیرقطعی
محسن پیرهادی
اصولگراغیرقطعی
مجتبی رضاخواه
اصولگراغیرقطعی
اقبال شاکری
اصولگراغیرقطعی
عزت‌الله اکبری تالارپشتی
اصولگراغیرقطعی
زهره سادات لاجوردیاصولگراغیرقطعی

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
شهرکرداحمد راستینهاصولگراغیرقطعی۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارقدرت الله حمزهاصولگراغیرقطعی۱
 
بروجنامیرقلی جعفریاصولگراقطعی۱
 
لردگانحسین بامیریاصولگراغیرقطعی۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
بیرجند و درمیانحسین خسرویاصولگراقطعی۱
قائناتاسحاقی-بصیریاصولگراغیرقطعی۱
نهبندان و سربیشهنخعی-رئیسوناصولگرادور دوم۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمجید نصیراییاصولگراقطعی۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
چناران و طرقبهامامیغیرقطعی۱
مشهد و کلاتپژمان فراصولگراغیرقطعی۵
بحرینیاصولگراغیرقطعی
رحمانیغیرقطعی
قاضی زادهاصولگراغیرقطعی
 
گنابادمحمد صفایی قطعی۱
تربت حیدریهمحسن زنگنهاصولگراغیرقطعی۱
 
درگزحسن رزمیان مقدماصولگراقطعی۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آبادنیکبین – کوهسرخیاصولگراغیرقطعی۱
نیشابوراحسان ارکانیاصولگراغیرقطعی۲
هاجر چنارانیغیرقطعی
خواف و رشتخواراکبر احمدپور فدکیاصولگراغیرقطعی۱
فریمان و سرخسسیداحسان قاضی زادهغیرقطعی۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشابعلی اصغر عنابستانیغیرقطعی۲
بهروز محبی نجم آبادیغیرقطعی
قوچان و فاروجآذریغیرقطعی۱
تربت جام و تایبادرحیمیغیرقطعی۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
بجنوردسیدمحمد پاکمهرغیرقطعی۲
محمد وحیدیغیرقطعی
شیروانعلی جدیاصولگراغیرقطعی۱
اسفراینامان الله حسین پوراصلاح طلبغیرقطعی۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعدادکرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارونسیدکریمحسینیغیرقطعی۳
همایون یوسفیغیرقطعی
رضا فلاحی مقدمغیرقطعی
شبیب جویجریغیرقطعی
ناصر سودانیغیرقطعی
رضا میرزادهغیرقطعی
ماهشهر، امیدیه و هندیجانحبیب آقاجریاصولگراغیرقطعی۱
جمال صالح زادهغیرقطعی
شوشمحمد کعب عمیرقطعی۱
اندیمشکفریدون حسنونداصولگراغیرقطعی۱
شوشتر و گتوندسهراب گیلانیاصولگراغیرقطعی۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکاعلیرضا ورناصریاصولگراغیرقطعی۱
 
دزفولاحمد آواییاصلاح طلبغیرقطعی۱
رامهرمزابراهیم متینیاناصولگراغیرقطعی۱
خرمشهرسیدلفته احمدنژاداصولگراغیرقطعی۱
شادگانمجید ناصری نژاداصولگراغیرقطعی۱
دشت‌آزادگان و هویزهقاسم ساعدیغیرقطعی۱
آبادانسیدمحمد مولویاصولگراغیرقطعی۳
محفوظیاصولگراغیرقطعی
جلیل مختارمستقلغیرقطعی
آواییاصلاح طلبغیرقطعی
ایذه و باغملکعبدالله ایزدپناهاصولگراغیرقطعی۱
 
بهبهانمحمدطلامظلومیاصولگراغیرقطعی۱
 

 

زنجان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
زنجان و طارم ۲
 
 
 
ابهر و خرمدره و سلطانیهحسن شجاعیاصولگراقطعی۱
 
خدابندهسیدالبرز حسینیاصولگراغیرقطعی۱
سعید رفیعیغیرقطعی
ماهنشان و ایجرودسیدمرتضی خاتمیقطعی۱

 

سمنان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهرعباس گلرواصولگراغیرقطعی۱
شاهرودعلی اصغر خانیاصولگراغیرقطعی۱
دامغانعلی اکبر علیزادهاصولگراقطعی۱
گرمسار و آراداناردشیر مطهریاصولگراغیرقطعی۱

 

سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیهبالاترین رایگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
زاهدانحسینعلی شهریاریقطعی۲
فداحسین مالکیقطعی
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کوریناسماعیل حسین زهیقطعی۱
سراوانملک محمد فاضلیقطعی۱
زابلمحمد سرگزیقطعی۲
حبیب الله دهمردهقطعی
چابهار، نیکشهر و کنارکمعین الدین سعیدیقطعی۱
ایرانشهر و سربازعبدالناصر درخشانقطعی۱

 

فارس
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
نیریز و استهبانفرهاد طهماسبیغیرقطعی۱
 
شیرازجعفر قادریغیرقطعی۴
محمدرضا محمدی کشکولیغیرقطعی
علیرضا پاک فطرتغیرقطعی
ابراهیم عزیزیغیرقطعی
روح الله نجابتغیرقطعی
لامرد و مهرموسی موسویغیرقطعی۱
داراب و زرین دشتجواد عسکریغیرقطعی۱
 
خرامه، سروستان و کوارعبدالعلی رحیمیغیرقطعی۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشتجلال رشیدی کوچیغیرقطعی۱
آباده، بوانات و خرم‌بیدرحیم زارعغیرقطعی۱
لارستان، خنج و گراش۱
جهرممحمدرضا رضایی کوچیغیرقطعی۱
اقلیدمسلم صالحیقطعی۱
سپیدان۱
رستم و ممسنی۱
کازرونفریدون عباسیغیرقطعی۱
فساحجت الله فیروزیغیرقطعی۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندمحمد مهدی فروردینغیرقطعی۱

 

قزوین
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
قزوین و آبیکفاطمه محمدبیگیاصولگراغیرقطعی۲
لطف الله سیاهکلیاصولگراغیرقطعی
تاکستانرجب رحمانیاصولگراغیرقطعی۱
بوئین‌زهراروح الله عباسپوراصولگراغیرقطعی۱

 

قم
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
قماحمد امیرآبادیاصولگراغیرقطعی۳
مجتبی ذوالنوریاصولگراغیرقطعی
علیرضا زاکانیاصولگراغیرقطعی

 

کردستان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
بیجارکریمی-زندیاندور دوم۱
مریوان و سروآبادعثمان باقدماصولگرامرحله دوم۱
شیوا قاسمی پورمرحله دوم
سقز و بانهبهزاد رحیمیمستقلقطعی۱
قروه و دهگلانپرویز اوسطیاصلاح طلبقطعی۱
سنندج، دیوان دره و کامیارانسیدمهدی فرشادانمستقلغیرقطعی۲
محسن فتحیمستقلغیرقطعی
 

 

کرمان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعدادکرسی
کرمان و راورمحمدرضاپورابراهیمیاصولگراغیرقطعی۲
زاهدیاصولگراغیرقطعی
بم، ریگان، فهرج و نرماشیرموسی غضنفرآبادیاصولگراغیرقطعی۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنجمنصور شکرالهیاصولگراغیرقطعی۱
جیرفت و عنبرآباداعظمیاصلاح طلبغیرقطعی۱
بافت، رابر، ارزوئیهصمدالله محمدیاصولگراغیرقطعی۱
سیرجان و بردسیرشهباز حسن پورمستقلغیرقطعی۱
شهربابکرضا حسینیاصولگراغیرقطعی۱
رفسنجان و انارحسین جلالیاصولگراغیرقطعی۱
زرند و کوهبنانعفت شریعتی‌اصولگراغیرقطعی۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعدادکرسی
اسلام‌آباد غربنادری-بخشی پورمستقلدور دوم۱
کنگاور صحنه و هرسینعلی رضاییاصولگراقطعی۱
سنقر و کلیاییحسینی کیااصولگراقطعی۱
 
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربشهریار حیدری مستقلقطعی۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانیآرش لهونیمستقلقطعی۱
کرمانشاهعبدالرضا مصریاصولگراقطعی۳
محمد رشیدیاصولگراقطعی
عزیزیاصولگرادور دوم
سلمان محمدیاصولگرادور دوم

 

کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
بویراحمدودنامهدی روشنفکراصولگراقطعی۱
کهگیلویه و بهمئیمحمد موحداصولگراقطعی۱
گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح طلبقطعی۱

 

گلستان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
علی‌آباد کتولرحمت اله نوروزیاصولگراقطعی۱
گنبد کاووس۱
رامیان و آزادشهرکوهساریاصلاح طلبغیرقطعی۱

کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

جلال ایریمستقلغیرقطعی۱
مینودشت و کلاله ۱
 
گرگان و آق‌قلارمضانعلی سنگدوینیاصولگراغیرقطعی۲
نبی هزارجریبیغیرقطعی
 
 

 

گیلان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
آستاراغلامرضا مرحبامستقلقطعی۱
فومنبهروزی فراصولگراقطعی۱
لنگرودپرویز محمدنژاداصولگراقطعی۱
طوالش، رضوانشهر و ماسالمحمدیاریمستقلقطعی۱
لاهیجان و سیاهکلرسول فرخیاصولگراقطعی۱
صومعه‌سرادلخوشمستقلقطعی۱
بندر انزلیاحمد دنیامالیاصلاح طلبقطعی۱
رودسر و املشمحمد صفری  اصولگراقطعی۱
آستانه اشرفیهرمضانیاصولگراقطعی۱
رودبارگودرزوند چگینیمستقلقطعی۱
 
رشتجبار کوچکی نژاداصولگراغیرقطعی۳
محمد رضا احمدیاصولگراغیرقطعی
آقازادهاصولگراغیرقطعی
 
 

 

لرستان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
خرم‌آبادمهرداد ویسکرمیاصولگراقطعی۲
مرتضی محمودوندمستقلقطعی
 
 
سلسله و دلفانیحیی ابراهیمیاصلاح طلبقطعی۱
کوهدشت و رومشکان محمدرضا مبلغیاعتدالقطعی۱
الیگودرزمحمد خدابخشیاصولگراقطعی۱
درود و ازناحسین گودرزیاصلاح طلبقطعی۱
 
پلدخترسیدحمیدرضا کاظمیاصولگراقطعی۱
بروجردعباس گودرزیاصولگراقطعی۲
فاطمه مقصودیمستقلقطعی
 
 

 

مازندران
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
بابلعلی‌ کریمی‌فیروزجایی اصولگراقطعی۲
مهدی سعادتیاصولگراقطعی
 
ساریمنصورعلی زارعیاصولگراقطعی۲
علی بابایی کارنامیمستقلقطعی
نوشهر و چالوسمحسنی بندپیاصلاح طلبقطعی۱
نکا، بهشهر و گلوگاهغلامرضا شریعتیاصولگراقطعی۱
آمل و لاریجانرضا حاجی‌پوراصولگراقطعی۱
بابلسر و فریدونکنارعلی‌اصغر باقرزادهاصولگراقطعی۱
نور و محمودآبادولی الله فرزانهمستقلقطعی۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبارکمال علیپوراصولگراقطعی۲
کیوان مرادیاناصولگراقطعی
 
رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشمس الدین حسینیاصولگراقطعی۱

 

مرکزی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خندابعلی اکبر کریمیقطعی۲
محمد حسن آصفریقطعی
 
شازنداحمدی بیغشاصولگراقطعی۱
 
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیاصولگراقطعی۱
ساوه و زرندیهمحمد سبزی قطعی۱
 
خمینعلیرضا نظریقطعی۱
تفرش، آشتیان و فراهانسینا کمال خانیقطعی۱

 

هرمزگان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکحسین رئیسیاصولگراقطعی۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسیمرادیمستقلغیرقطعی۳
آشوریاصولگراغیرقطعی
آرامیمستقلغیرقطعی
بندرلنگه، بستک، پارسیاناحمد جباریاصولگراغیرقطعی۱
 

 

همدان
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
رزنلطفیاصلاح طلبقطعی۱
 
اسدآبادکیومرث سرمدیاصولگراقطعی۱
نهاوندشهبازیمستقلقطعی۱
بهار و کبودرآهنگعیسی جعفریاصولگراغیرقطعی۱
تویسرکانمفتحاصولگراقطعی۱
ملایرآزادی خواهاصولگراقطعی۲
 
 
همدان و فامنینحاج باباییاصولگراغیرقطعی۲
نباتیاصولگراغیرقطعی

 

یزد
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشقطعی/غیرقطعیتعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشنمحمدصالح جوکاراصولگراقطعی۱
اردکانمحمدرضا دشتیمستقلقطعی۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتممحمدرضا صباغیاناصولگراقطعی۱
تفت و میبدسیدجلیل میرمحمدیاصولگراقطعی۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهمنتخب یا پیشتازگرایشدور دومتعداد کرسی
زرتشتیان۱
کلیمیان‌۱
ارامنه شمال۱
آشوری۱
ارامنه جنوب۱

 

وضعیت گرایش های منتخبین قطعی و غیرقطعی نتایج شمارش آراء تا این لحظه

 

در حال به روزرسانی

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد