صفحه اصلی » ورزشی » از ساعت ۴:۲۵ به ورزشگاه رسیدیم و از ساعت ۵ آماده بازی بودیم

اظهارات صریح امیر قلعه نویی:

از ساعت ۴:۲۵ به ورزشگاه رسیدیم و از ساعت ۵ آماده بازی بودیم

سرمربی تیم سپاهان گفت: ساعت 4:25 وارد ورزشگاه شدیم که تا وارد رختکن شدیم و لباس عوض کردیم 10 دقیقه ای طول کشید و تیم در راهرو ها گرم کرد و حدود ساعت 5 به جلال مرادی اعلام کردیم آماده بازی هستیم.

تاریخ انتشار: ۲۲:۰۱ - یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ امیر قلعه نویی در برنامه شب های فوتبالی اظهار کرد: من در تمام زندگی به جز حقیقت و عدالت حرفی نزدم و همیشه خدا را در نظر گرفتم.

مربی فوتبال سپاهان تصریح کرد: روز گذشته من در مصاحبه خود از طرفداران خواستم به فوتبال احترام گذاشته و از آن لذت ببرند و حتی از طرفداران سپاهان خواستم اگر توهینی به من شد آن ها توهین نکنند چرا که اگر قطره خونی از دماغ کسی بیاید یک عمر شرمنده خواهیم بود.

وی با بیان اینکه خدا را در حرف های که می زند در نظر می گیرد، بیان کرد: وظیفه داریم به قانون احترام گذاشته و تمکین کنیم و همچنین باید به رای مردم احترام گذاشته و میزان رای مردم است.

قلعه نویی در ادامه بیان کرد: از دیروز برنامه اردویی شروع شد و آماده بازی با پرسپولیس بودیم و فیلم ها نیز گواه این موضوع است.

امیر قلعه نویی در جواب سهیل مهدی که گفته بود بازیکنان سپاهان در اتوبوس لباس تعویض می کردند، بیان کرد: در حال حاضر تیم های پشتیبانی در رختکن حاضر می شود لباس ها را می چیند و دوربین ها هم این صحنه ها را نشان می دهد پس لباس ها در اتوبوس نبوده و در رختکن بوده است.

مربی تیم سپاهان گفت: زمانی برای استقلال و فولاد بازی مشخص کردند که باشگاه فولاد اعلام کرد بازی نمی کند که این بازی از 27 دی به 28 اسفند افتاده است؛ باشگاه فولاد از حق تیمش و طرفدارانش طرفداری کرده است و اعلام کرده در این تاریخ به صلاح منافع باشگاه نیست که این بازی انجام شود.

وی افزود: سوال من این است که چطور سال گذشته بازی با ذوب آهن را از ما گرفتند، در حالی که ذوب آهن در بدترین شرایط بود و بازی در شش فروردین بازی به ما داده می شود؟ همچنین در بازی جام حذفی چهار ساعت تاخیر می افتد اما آن جا قانون حاکم نیست و اینجا حاکم است البته این به این معنی نیست که کار غلط با کار غلط جواب داده شود.

قلعه نویی در ادامه خاطرنشان کرد: بازی استقلال و سپاهان در حالی در جام حذفی مشخص نشده است که سه تیم دیگر نیمه نهایی مشخص شدند.

مربی فوتبال سپاهان در مورد این که تماشاگران راه را برای حرکت کاروان سپاهان به ورزشگاه بسته بودند، گفت: خدا را گواه می گیرم و به جان دو فرزندم، یک ساعت و نیم تلاش کردم و با حضور در میان آن ها صحبت کردم و حتی بعد از من مهدی کیانی صحبت کرد.

وی افزود: آن ها می گفتند اصلاً نمی خواهیم تیم برود چرا که در این چند وقت در حقشان اجحاف شده است اما ما خواهش کردیم و فیلم های گواه صحبت های من موجود است.

امیر قلعه نویی اذعان کرد: فیلم هایی که در اختیار داریم گواه این است که ما نتوانستیم از هتل خارج شویم؛ ساعت 4:25 وارد ورزشگاه شدیم که تا وارد رختکن شدیم و لباس عوض کردیم 10 دقیقه ای طول کشید و تیم در راهرو ها گرم کرد و حدود ساعت 5 به جلال مرادی اعلام کردیم آماده بازی هستیم.

قلعه نویی در ادامه بیان کرد: از دیروز دنبال این بودم که اگر بازی با تماشاگر هم برگزار شد با جو آرام برگزار شود؛ ساعت 5 آماده برای بازی بودیم اما داوران نیامدند و پرسپولیسی ها لباس پوشیده بودند.

وی افزود: وقتی به ما گفتند منافع ملی است و میزبانی تیم ملی را می گیرد ما گفتیم بازی کنیم حالا نتیجه هر چه که شد؛ فعالیت من در مستطیل سبز است و باید قانون حکم کند اما تیم های شهرستانی مظلوم هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد