صاحب نیوز

Yavari

محممود یاوری:

متأسفم؛ نباید این رفتارها با سپاهان بشود / بازی نکردن پرسپولیس حتماً سودی برای آن ها داشت

محمود یاوری گفت: تیم سپاهان در زمین حاضر شده امّا پرسپولیس بازی نکرده که حتما سودی برای آن ها داشت؛ حیف شد که یکی از زیباترین بازی های فوتبال ایران برگزار نشد.

کدخبر: 994511
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ @ ۱۱:۴۶


محمود یاوری در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: وقتی فوتبال حرفه ای داریم پس همه چیز ما باید در این فوتبال حرفه ای باشد، اما در زمانی برخی قسمت ها در این فوتبال حرفه ای و برای برخی دیگر از قسمت ها این گونه نیست.

مربی فوتبال تصریح کرد: تیم سپاهان متعهد و پایبند به رعایت حال هواداران است و از قبل هم این اتفاقات افتاده است، برای بازی 46 هزار بلیت فروخته می شود و یک باره تصمیم می گیرند که بدون تماشاگر برگزار شود و از روز بعد بازی های لغو شود.

وی افزود: این ها به چه معناست و چرا بازی ها را از دوشنبه لغو می کنند و روز بازی سپاهان و پرسپولیس لغو نمی کنند، معتقدم سپاهان باید در این بازی شرکت می کرد چرا که تابع مقررات هستیم.

یاوری در ادامه با بیان اینکه این اتفاق از اول به ضرر سپاهان بود، گفت: من واقعاً برای این اتفاقات متأسفم و حیف این سپاهان است که این گونه رفتارها با آن شود.

مربی فوتبال گفت: من مطمئن هستم سپاهانی ها در کریدور و در اتاق گرم می کردند چرا که این رسم کار است؛ در هر حال این اتفاق به نفع پرسپولیس بود چرا که پرسپولیس در نقش جهان و در مقابل تماشاگران امتیاز می داد و سپاهان امتیاز لازم خود را از این بازی می گرفت.

این پیشکسوت فوتبال تصریح کرد: زمانی نیاز است فشار بیاورند تا یحیی گل محمدی مشهد را رها کند و به پرسپولیس بیاید این کار می شود، اکنون هم لازم است که این اتفاقات بیفتد و می افتد و ما نمی دانیم کجای این قانون درست و کجای آن نادرست است.

یاوری گفت: ما با هواداران زندگی می کنیم و مطمئن باشید اگر این اتفاقات در تبریز بود به این سادگی تمام نمی شد؛ سپاهان تیم مردمی است و 75 سال سابقه دارد و هواداران آن حق دارند از وضعیتی که به سرشان می آید متأثر باشند؛ مردم علاقه مند این تیم هستند و وقتی می بینند به آن اجحاف می شود، ناراحت می شوند.

وی ادامه داد: تیم سپاهان در زمین حاضر شده امّا پرسپولیس بازی نکرده که حتما سودی برای آن ها داشت؛ حیف شد که یکی از زیباترین بازی های فوتبال ایران برگزار نشد.

انتهای پیام/