صاحب نیوز

156991732

گل به خودی بازیکن ذوب آهن

دانیال اسماعیلی فرد بازیکن ذوب آهن به صحبت های مربی این تیم واکنش نشان داد.

کدخبر: 994587
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ @ ۱۲:۵۸


به گزارش صاحب نیوز؛ در حالی که هوادارن ذوب آهن با آمدن رادولوویچ سرمربی این تیم انتظار دارند وضعیت این تیم بهتر شود و اگر از نتیجه صرف نظر کنیم، می توان گفت عملکرد این تیم نسبت به نیم فصل اول بهتر شده است.

ذوب آهن که سخت ترین بازی های لیگ را در چند هفته اول حضور مربی جدید دارد، نمی توان هنوز برای آینده کاری این مربی در این تیم اظهار نظر کرد اما بعد از بازی استقلال صحبت های یکی از بازیکنان ذوب آهن دری جدید از مشکلات را برای سبزپوشان باز کرد.

دانیال  اسماعیلی فرد در مصاحبه خود در پایان بازی با استقلال اظهار کرد: ما در 4 بازی شش امتیاز گرفتیم و نسبت به نیم فصل اول تغییر خاصی نداشتیم.

بازیکن تیم ذوب آهن گفت: مربی ما نیاز به زمان ندارد که بازیکنان ما را بشناسد، مربی باید اول بازیکنان را باور کند.

وی افزود: اینکه رادولوویچ در رسانه ها اعلام می کند ما شرایط پنج تیم اول را نداریم، مدیران باشگاه باید به این مربی بگویند که این تیم شش ماه قبل تنها نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا بوده است و بسیاری از مربیان ایران آرزو دارند در این تیم ذوب آهن مربیگری کنند.

اسماعیلی فرد در ادامه افزود: کدام مربی بازیکنان مارا نمی خواهد اینکه رادولوویچ می گوید نه در نقل و انتقالات پیش فصل بودم و نیم فصل درست نیست چرا که این مربی شرایط تیم را دیده  و انتخاب کرده است.

بازیکن ذوب آهن گفت: رادولوویچ در رسانه ها اعلام کرد و من هم که ذوب آهن را خانواده خود می دانم در رسانه ها جواب دادم؛ من بازیکن ضعیفی هستم اما بازیکنان کناری من بازیکنان قوی هستند و مربی نباید در این موارد در رسانه ها صحبت کند؛ بسیاری از مربیان ایران آرزوی داشتن بازیکن ذوب آهن را دارند.

در این شرایط به نظر نمی رسد صحبت های این بازیکن به روند این تیم کمک کند و باری بر مشکلات این تیم خواهد بود و این بازیکن باید در حیطه رفتاری خود صحبت می کرد و با رفتار حرفه ای تری به حاشیه های این تیم دامن نمی زد.

انتهای پیام/