صفحه اصلی » اجتماعی » کاهش 3 تا 5 درجه ای دمای هوا در اصفهان/ فریدونشهر با 46/8 میلیمتر بارندگی در صدر قرار گرفت

کاهش 3 تا 5 درجه ای دمای هوا در اصفهان/ فریدونشهر با 46/8 میلیمتر بارندگی در صدر قرار گرفت

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: دمای هوا 3 تا 5 درجه کاهش پیدا می کند؛ امروز بیشنیه دمای اصفهان 22 و کمینه دما فردا 9 درجه و زرین شهر با 23 درجه گرم ترین شهر و فریدونشهر با صفر درجه سردترین شهر استان اصفهان پیش بینی می شود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰ - سه شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۶

فاطمه زهرا سیدان در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به پیش بینی هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: نقشه های هواشناسی بیانگر این است که سامانه ناپایدار امروز و فردا هم در استان فعالیت خواهد داشت و بر این اساس در ساعت های آینده بارش باران، گاهی رگبار و رعده و برق، احتمال بارش تگرگ و برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر است، همچنین کاهش دید افقی و مه آلودگی، گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: شدت بارش برای مناطق غرب و شمال غرب استان وجود دارد، کاهش دید افقی و اختلال در تردد در جاده های موصلاتی غرب، جنوب و شمال استان پیش بینی می شود؛ از طرفی آب گرفتگی معابر عمومی و سیل آبی شدن مسیرها در مناطق غرب، شمال غرب پیش بینی می شود.

وی افزود: این سامانه ناپایدار تا اواخر روز چهارشنبه از مناطق شرقی از استان خارج می شود، شدت بارش ها امشب و اوایل وقت فردا است و مناطق مرکز و شمال شرق هم بارندگی دارد.

سیدان بیان کرد: دمای هوا 3 تا 5 درجه کاهش پیدا می کند؛ امروز بیشنیه دمای اصفهان 22 و کمینه دما فردا 9 درجه و زرین شهر با 23 درجه گرمترین شهر و فریدونشهر با صفر درجه سردترین شهر استان اصفهان پیش بینی می شود.

وی با توضیح اینکه در 24 ساعت گذشته شاهده بارش در برخی از مناطق استان به ویژه مناطق غربی بودیم، اضافه کرد: فریدونشهر با 46/8 میلیمتر، چادگان 34/4 میلیمتر، بوئین میاندشت 21/6 میلیمتر، خوانسار 20 میلیمتر، داران 13/2 میلیمتر، دهاقان 8/2 میلیمتر باران گزارش شده است.

انتهاتی پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد