صاحب نیوز

فارسسسس

گاهی علّت تأخیر برای یک بازی داخل ورزشگاه و گاهی بیرون ورزشگاه است

پیشکسوت داوری فوتبال اصفهان گفت: گاهی تاخیر از بیرون ورزشگاه است که اگر تیم بتواند در هر صورت به ورزشگاه برسد بعد از نیم ساعت از شروع بازی زمان هایی برای شروع بازی مانند 10 دقیقه و 30 دقیقه در نظر گرفته می شود.

کدخبر: 994687
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ @ ۱۶:۰۱


مهدی شمس در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بازی سپاهان و پرسپولیس یکی از بازی های زیبایی بود که متأسفانه برگزار نشد.

پیشکسوت داوری فوتبال اصفهان تصریح کرد: گاهی وقفه و یا تأخیر در بازی به دلیل اتفاقات در ورزشگاه است که معمولاً بیست تا نیم ساعت صبر می کنند و اگر مرتفع نشود بازی به زمان دیگری موکول می شود و یا بعداً برای بازی تصمیم گیری می شود.

وی افزود: اما گاهی تأخیر از بیرون ورزشگاه است که اگر تیم بتواند در هر صورت به ورزشگاه برسد بعد از نیم ساعت از شروع بازی زمان هایی برای شروع بازی مانند 10 دقیقه و 30 دقیقه در نظر گرفته می شود.

شمس عنوان کرد: کمیته انضباطی در نهایت با گزارشی که از ناظر بازی و فدراسیون دریافت می کند رأی خواهد داد البته سپاهانی ها بهتر بود به محض ورود به ورزشگاه حتی اگه شده بود یک یا دو بازیکن آن ها برای گرم کردن به زمین می آمدند، این نشان از آمادگی تیم برای بازی بود.

انتهای پیام/