صفحه اصلی » ورزشی » تساوی به نام شهرآورد و به کام سایر مدعیان

تساوی به نام شهرآورد و به کام سایر مدعیان

تساوی در دربی اصفهان برای دیگر تیم های بالای جدول ایده ال بود و فشردگی امتیازها در صدر جدول بیشتر از پیش شد؛ بعد از باخت استقلال تهران، پرسپولیس در صورت کسب سه امتیاز شرایط بهتری در صدر جدول برای خود ایجاد خواهد کرد

تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ برتر و در ایستگاه بیست و یکم شهرآورد اصفهان برگزار شد؛ تلاش دو تیم در این بازی راه به جایی نبرد و در حالی که هر دو تیم و خصوصاً طلایی پوشان به سه امتیاز این بازی احتیاج داشتند، بازی با تساوی یک بر یک پایان یافت.

این تساوی برای دیگر تیم های بالای جدول ایده ال بود و فشردگی امتیازها در صدر جدول بیشتر از پیش شد؛ بعد از باخت استقلال تهران، پرسپولیس در صورت کسب سه امتیاز شرایط بهتری در صدر جدول برای خود ایجاد خواهد کرد.

داور: بیژن حیدری

کمک‌داوران: محمدرضا منصوری و رحیم شاهین

کارت زرد: احسان پهلوان دقیقه 13 از ذوب‌آهن

کارت قرمز:

گل: مهدی ترکمان دقیقه 4 برای سپاهان – دارکو بییدوف دقیقه 90 برای ذوب‌آهن

ترکیب سپاهان اصفهان:

پیام نیازمند، مهدی ترکمان، شایان مصلح، محمد طیبی، مرتضی منصوری، مهدی کیانی، امید نورافکن، سروش رفیعی (ولادیمیر کومان)، محمدرضا حسینی (محسن الغسانی)، محمد طیبی و سجاد شهباززاده

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب ذوب‌آهن اصفهان:

مهدی خلیل، وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی، مسعود ابراهیم‌زاده (حمید ملکی)، وفا هخامنش، حمید بوحمدان، مهدی مهدی‌‌پور (ایوان مارکوویچ)، دانیال اسماعیلی‌فر (محمدرضا عباسی)، قاسم حدادی‌فر، احسان پهلوان و بیدوف

سرمربی: میودراگ رادولوویچ

اتفاقات مهم بازی:

– دقیقه 4

حرکت نفوذی مهدی ترکمان به داخل محوطه جریمه ذو‌ب‌آهن این بازیکن را موقعیت گلزنی قرار داد و ترکمان با یک ضربه خوب نخستین گل سپاهان را به ثمر رساند.

– دقیقه 12

خطا به سود ذوب‌آهن چسبیده به محوطه جریمه سپاهان اعلام شد که ارسال مهدی‌پور را مدافعان سپاهان دور کردند.

– دقیقه 27

پاس در عمق شهباز‌زاده در محوطه جریمه ذوب‌آهن به محبی رسید و این بازیکن با گلر ذوب‌آهن تک به تک شد اما ضربه محبی از کنار دروازه به بیرون رفت.

– دقیقه 39

ارسال خطرناک کرنر ذوب‌آهن روی دروازه سپاهان را دانیال اسماعیلی‌فر با ضربه سر قطع کرد اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

– دقیقه 45

ضربه خطا غیرمستقیم پشت محوطه جریمه سپاهان به سود ذوب‌آهن اعلام شد که ضربه دانیال اسماعیلی‌فر بعد از برخورد با مهدی کیانی به کرنر رفت.

– دقیقه 52

ارسال کرنر برای سپاهان توسط ترکمان در محوطه جریمه را محمد طیبی با ضربه سر قطع کرد که دروازه‌بان ذوب‌آهن با یک واکنش زیبا مانع از گلزنی سپاهان شد.

دقیقه 60

ارسال توپ از کنار محوطه جریمه به احسان پهلوان رسید که ضربه سر چکشی این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

– دقیقه 69

دارکو بییدوف پشت محوطه جریمه سپاهان صاحب توپ شد که ضربه پرقدرت این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه سپاهان به بیرون رفت.

– دقیقه 78

ارسال توپ در محوطه جریمه ذوب‌آهن به الغسانی رسید که این بازیکن با یک ضربه قیچی برگردان قصد داشت دروازه ذوب‌آهن را باز کند اما در این امر ناموفق بود.

– دقیقه 90

ضربه پنالتی به سود ذوب‌آهن اعلام شد که دارکو بییدوف برخلاف حرکت نیازمند دروازه سپاهان را باز کرد.

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد