صفحه اصلی » تولیدی » ماجرای ابتلای پزشک اصفهانی به کرونا چه بود؟

ماجرای ابتلای پزشک اصفهانی به کرونا چه بود؟

خبری چند روزی است در شهر کوهپایه نفر به نفر منتقل و گفته می شود دکتر مهدی عرفان در هنگام ویزیت بیمار به کرونا مبتلا شده و اکنون بستری است.

تاریخ انتشار: ۰۷:۰۸ - سه شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ خبری چند روزی است در شهر کوهپایه نفر به نفر منتقل و گفته می شود دکتر مهدی عرفان در هنگام ویزیت بیمار به کرونا مبتلا شده و اکنون بستری است.

در این باره  مهدی عرفان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز ابتلا به بیماری کرونا را تکذیب و اظهار کرد: در سلامت کامل به ویزیت بیماران مشغول هستم.
وی در مورد اینکه آیا شایعه ابتلایش به بیماری کرونا را شنیده است یا خیر گفت: بله من هم این شایعه را شنیده ام و افراد زیادی با من تماس می گیرند و جویای حالم می شوند و نمی دانم این شایعه چگونه بوجود آمده است.
این پزشک بخش کوهپایه با بیان اینکه بیماری های واگیر با ضعف سیستم ایمنی بدن ارتباط تنگاتنگ دارد، خاطرنشان کرد: این شرایط در بیماری های واگیر دیگر نیز صادق بوده و فقط مختص بیماری کرونا نیست.
عرفان در مورد دیگر عوامل تاثیر گذار در این بیماری عنوان کرد: دیگر عوامل موثر در پیشگیری از بیماری شرایط روانی مناسب و مصرف انواع میوه و به ویژه خواب کافی در شبانه روز است که حتی در صورت ابتلا فرد با نوع خفیف بیماری مواجه می شود مگر اینکه بیماری زمینه ای مثل آسم وجود داشته باشد که می تواند شرایط پیشرفت بیماری کرونا را بدنبال داشته باشد.
بهتر است قبل از باور کردن هر خبری و بیان و بازنشر آن از صحتش مطمئن شویم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد