صفحه اصلی » سیاسی » متوقف شدن جنایت های وحشیانه افراطیون هندوهای افراطی با فشار وزارت خارجه ایران بر نهادهای بین المللی

نامه بسیج دانشجویی اصفهان خطاب به ظریف:

متوقف شدن جنایت های وحشیانه افراطیون هندوهای افراطی با فشار وزارت خارجه ایران بر نهادهای بین المللی

نامه بسیج دانشجویی اصفهان خطاب به ظریف: وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و شخص وزیر محترم، توقع می رود با استفاده از ابزار های قانونی، فشار بر نهادهای بین المللی و بهره گیری از توان دیپلماسی و سیاسی موجود، تلاش نموده تا این وحشیگری ها متوقف شود، خط این جنایات کور شده و عاملان آن مجازات گردند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۷ - سه شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ بسج دانشجویی استان اصفهان در پی جنایت های وحشیانه و جاهلانه ی بعضی هندوهای افراطی بر ضد کودکان و زنان و مردان مسلمان هند، نامه ای به ظریف، وزیر امور خارجه نوشت.

متن نامه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کُلُ یَومٍ عاشورا وَ کُل اَرضٍ کَربلا

وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای دکتر ظریف

سلام علیکم؛

حتما مستحضر و واقفید در دنیایی که متاسفانه قوانینش همسنگ قوانین جنگل است و هرکس بتواند زور بگوید و ظلم کند، از هیچ زور و ظلم و تجاوزی دریغ نمی کند، لازم است دستگاه دیپلماسی کشور و ملتی که پرچم دار اسلام علوی در جهان است،  فعالانه و شبانه روزی، از راه های سیاسی و دیپلماتیک و غیر از آن، به فریاد مظلومان جهان رسد و صدای مستضعفین عالم باشد و نباید این وظایف ذاتی در روزهای سخت و تلخ ملت ایران در مبارزه با ویروس کرونا و دیگر مشکلاتی که ناشی از فشار های خارجی و خیانت های داخلی است، به فراموشی سپرده شود.

مجموعه های فعال در وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران، نباید فراموش نمایند که مولا و مقتدای ما در خطبه جهادیه اش فرمود؛

و َ لَقَدْ بَلَغَنِي اءَنَّ الرَّجُلَ مِنْهُمْ كَانَ يَدْخُلُ عَلَى الْمَرْاءَةِ الْمُسْلِمَةِ وَ الْاءُخْرَى الْمُعَاهِدَةِ فَيَنْتَزِعُ حِجْلَهَا وَ قُلُبَهَا وَ قَلاَئِدَهَا وَ رُعُثَهَا مَا تَمْتَنِعُ مِنْهُ إِلا بِالاِسْتِرْجَاعِ وَ الاِسْتِرْحَامِ ثُمَّ انْصَرَفُوا وَافِرِينَ مَا نَالَ رَجُلاً مِنْهُمْ كَلْمٌ وَ لاَ اءُرِيقَ لَهُمْ دَمٌ فَلَوْ اءَنَّ امْرَأً مُسْلِما مَاتَ مِنْ بَعْدِ هَذَا اءَسَفا مَا كَانَ بِهِ مَلُوما بَلْ كَانَ بِهِ عِنْدِي جَدِيرا

شنيده ام كه يكى از آنها بر زن مسلمانى داخل شده و ديگرى ، بر زنى از اهل ذمّه و خلخال و دستبند و گردنبند و گوشواره اش را ربوده است . و آن زن جز آنكه  از او ترحم جويد چاره اى نداشته است . آنها پيروزمندانه ، با غنايم ، بى آنكه زخمى بردارند، يا قطره اى از خونشان ريخته شود، بازگشته اند. اگر مرد مسلمانى پس از اين رسوايى از اندوه بميرد، نه تنها نبايد ملامتش ‍ كرد بلكه مرگ را سزاوارتر است .

متاسفانه در این چند روز اخیر، شاهد جنایت های وحشیانه و جاهلانه ی بعضی هندوهای افراطی بر ضد کودکان و زنان و مردان  مسلمان هند هستیم که یادآور جنایات آل ابوسفیان است بر علیه مولای ما، حضرت سیدالشهدا علیه السلام و خاندان مطهرش در سرزمین کربلا، جنایاتی که به نظر می رسد با چراغ سبز نهادهای قانونی این کشور رو به گسترش و فراگیری است.

لذا از وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و شخص وزیر محترم، توقع می رود با استفاده از ابزار های قانونی، فشار بر نهادهای بین المللی و بهره گیری از توان دیپلماسی و سیاسی موجود، تلاش نموده تا این وحشیگری ها متوقف شود، خط این جنایات کور شده و عاملان آن مجازات گردند.

جریان دانشجویی استان اصفهان، سکوت در برابر این جنایات را، سکوت در برابر همه ی ظالمان جهان تلقی کرده و با اتکا به وعده ی نصرت الهی، پیروزی زود هنگام تمام جبهه ی حق بر تمام جبهه ی ظلم را نوید می دهد. انشالله

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان

قرارگاه دانشجویی شهید احمدی روشن استان اصفهان

 انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد