صفحه اصلی » ورزشی » آسمان به زمین نیامده؛ فرصت هنوز هست

آسمان به زمین نیامده؛ فرصت هنوز هست

به نظر می رسد در حالی که برای سپاهان هنوز فرصت باقی است و حتی با فرض یک اشتباه فاحش می تواند به بخشی از اهدا ف خود برسد، اما حرف ها و حاشیه ها این تیم را به روزهایی سوق می دهد که در پایان فصل دستش از همه جام ها و سهمیه ها کوتاه باشد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵

صاحب نیوز؛ جمشید حسینی جزه/ تیم سپاهان اصفهان بعد از روزهای که از جام دستش دور مانده بود و عملکرد خوبی نداشت هدایتش به امیر قلعه نویی سپرده شد تا با هدایت این مربی دوباره به اوج برگردد.

در فصل گذشته در حالی که یک مدعی بود اما در نهایت نتوانست به جامی برسد و البته سهمیه آسیا را دشت کرد تا برای هوادارن این تیم بعد از روزهای نه چندان خوب، نتیجه نسبتاً بدی نباشد.

لیگ نوزدهم در حالی شروع شد که طلایی پوشان روزهای آرام تری را در تعطیلات پایان فصل لیگ هجدهم سپری کرده بودند و البته انتظار هوادارن برای قهرمانی در لیگ برتر به اوج خود رسیده بود و در شروع لیگ هم از نظر بسیاری از کارشناسان طلایی پوشان مدعی ترین گزینه قهرمانی به شمار می آمدند.

بگیر نگیرهای این تیم اصفهانی کار را برای جدی ترین گزینه قهرمانی سخت کرد و رفته رفته صدر جدول بنام سرخ های پایتخت شد؛ صدر جدولی که به نظر با توجه به اوج گرفتن دوباره طلایی پوشان و تیم های مانند استقلال و تراکتور اصلاً برای این تیم تهرانی حاشیه امنی نداشت.

سپاهان در حالی که یک بازی نمره 20 می گرفت و در یک بازی، عملکرد ضعیف در خط حمله بقیه تیم را نیز رفوزه می  کرد به بازی سرنوشت ساز و فینال گونه خود با پرسپولیس رسید بازی که پیش بازیش با حرف ها و حدیث های زیادی همراه بود و در حالی که تب فوتبالی در این بازی به اوج خود رسید مهمان ویژه کرونایی این بازی حاکم مطلق سکوها شد.

اما بازی سپاهان و پرسپولیس در کمال ناباوری برگزار نشد و باور برای هواداران سپاهان این بود که پرسپولیس ها در نهایت حاضر به بازی نشده اند؛ اما بعد از استوری یکی از بازیکنان سپاهان و صحبت های ناظران بازی برخی گمانه زنی ها از اینکه طلایی پوشان نخواستند به میدان بروند قوت گرفت و این گمانه زنی انگشت تصمیم را سوی امیر قلعه نویی برد.

در مدت حضور قلعه نویی انتقادهایی به این مربی شد، خصوصاً در لیگ نوزدهم انتقادها با توجه به انتظار برای قهرمانی شدت گرفت و برخی تعویض های این مربی در بازی ها جریان انتقادی دنبال دار نیز ایجاد کرد.

رای کمیته انضباطی به سود پرسپولیس صادر شد تا دامنه انتقادات پیرامون گمانه زنی ها قوت بگیرد و انبوهی از انتقادات روانه اردوی طلایی پوشان باشد؛ در همین حین تابش در یک اقدام غیر منتظره استعفا کرد تا این گره کورتر از قبل شود.

هر چند که هوادارن طلایی پوشان امیدوارند باشگاه با ارائه اسناد محکم رای در بازی پرسپولیس را تغییر دهد اما اگر گمانه عدم حضور تیم در زمین توسط طلایی پوشان را قبول کنیم باید بگوییم اقدام نسنجیده ای انجام شده که دودش نه تنها در چشم سپاهان رفته بلکه تیم های دیگر نیز از آن ضرر کرده اند.

اوضاع و فاصله ای که برای سپاهان ایجاد شده کاملا مشخص است و باید طلایی پوشان هیچ امتیازی از دست ندهند تا با اشتباهات حریف خود را به صدر نزدیک تر کنند، البته وضعیت بهم ریخته طلایی پوشان در حالی که اخبار غیر رسمی از جدایی امیر قلعه نویی در پایان فصل حکایت دارد، باید هدف تیم را کسب سهمیه آسیایی قرار دهد تا جایگاه این تیم  در رده دوم به خطر نیفتد.

سپاهان در روزهایی که بیشتر از همیشه به آرامش نیاز دارد، وارد بورس شایعاتی فوتبالی شده است، حاشیه هایی که به هیچ عنوان در مقطع فعلی سودی برای این تیم نخواهد داشت و در حالی که هنوز فرصت جبران برای این تیم و دستاورد در لیگ وجود دارد، ماجرا طور دیگر برایش رقم می خورد.

از لیگ برتر که بگذریم طلایی پوشان در جام حذفی و در باشگاه های آسیا هم فرصت دارند با شرایط برابر با تیم های دیگر خود را بجام برسانند که حتی جام حذفی هم می تواند بخشی از انتظارات از این تیم را برآورده کند.

به نظر می رسد در حالی که برای سپاهان هنوز فرصت باقی است و حتی با فرض یک اشتباه فاحش می تواند به بخشی از اهدا ف خود برسد، اما حرف ها و حاشیه ها این تیم را به روزهایی سوق می دهد که در پایان فصل دستش از همه جام ها و سهمیه ها کوتاه باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد