صفحه اصلی » ورزشی » سپاهان و ذوب آهن از تعطیلات بهره ببرند

سپاهان و ذوب آهن از تعطیلات بهره ببرند

در این میان به نظر هر دو تیم اصفهانی به این تعطیلات نیازمند بودند تا از طرفی طلایی پوشان امتیازهایی را که از دست رفته فراموش کند و از طرف دیگر مصدومان این تیم هم به جمع طلایی پوشان اضافه شوند و بتواند این تیم یکبار دیگر برای سه جام آماده تر از قبل بازی کند

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۲ - پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵

به گزارش صاحب نیوز لیگ نوزدهم بعد از اینکه تازه از تعطیلات بیرون آمده بود به ایستگاه کرونا رسید تا بعد از اینکه صحبت هایی از بازی های بدون تماشاگر شد و چندین بازی بدون تماشاگر برگزار بود به تعطیلی برود.

بعد از چند روزی که تیم ها با یک بلاتکلیفی روبه رو بودند چرا که بازه این تعطیلات مشخص نبود، بالاخره مشخص شد این تعطیلی حداقل تا پایان سال خواهد بود.

به نظر می رسد با ادامه وضعیت در کشور این تعطیلا ت ادامه یابد موضوعی که برنامه ریزی برای تیم ها را کمی مشکل کرده است؛ از طرفی بسیاری از تیم ها با توجه به احتمال تعطیلی بیش از یک ماه لیگ بدنسازی را بعد از استراحت کوتاهی به بازیکنان آغاز خواهند کرد.

بدن سازی دوباره تیم ها برای حفظ آمادگی می تواند شرایط متفاوتی برای تیم های لیگ برتری رقم بزند و معادلات لیگ را پیچیده تر و امید را هم برای تیم هایی که در امتیازگیری موفق نبودند زنده کند اما از طرفی تیم هایی که روند خوبی داشتند از این تعطیلات استرس خواهند داشت.

در این میان به نظر هر دو تیم اصفهانی به این تعطیلات نیازمند بودند تا از طرفی طلایی پوشان امتیازهایی را که از دست رفته فراموش کند و از طرف دیگر مصدومان این تیم هم به جمع طلایی پوشان اضافه شوند و بتواند این تیم یکبار دیگر  برای سه جام آماده تر از قبل بازی کند

ذوب آهن نیز با این تعطیلات می تواند با مربی جدید خود فرصت ایده الی داشته باشد تا بهتر و بیشتر تمرین کند و در حالی که بازی های سخت لیگ را کم کم پشت سر می گذارد، عملکرد بهتری برای خود به جا گذارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد