صفحه اصلی » اجتماعی » تمامی اقدامات ستاد خدمات سفر شهرداری اصفهان لغو شد

تمامی اقدامات ستاد خدمات سفر شهرداری اصفهان لغو شد

شهردار اصفهان از لغو تمام اقدامات ستاد خدمات سفر خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۰ - شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ قدرت اله نوروزی در خصوص تعطیلی برخی مراکز افزود: ما همه مکان های تجمع افراد مثل تله کابین، تله سیژ و ناژوان را برای حفظ سلامت مردم تعطیل کردیم.

شهردار اصفهان با بیان اینکه مترو از امروز تا اطلاع ثانوی در راستای حمایت از سلامت مردم تعطیل شد، افزود: این تصمیم برای کاهش احتمال شیوع کرونا گرفته شده است. مردم می دانند، این بیماری چقدر توسعه می یابد و این توسعه به رفتار شهروندان بستگی دارد چرا که رفتار شخصی است که میزان کنترل یا ابتلای شهر را مشخص می کند.

وی اظهار کرد: اگر خیابان های شهر مثل پنجشنبه و جمعه شلوغ باشد قطعا خبرهای خوبی هم نخواهیم شنید، با جمع شدن کنار پل ها و پارک ها به شیوع کرونا کمک می کنیم درحالیکه برای کنترل کرونا به هوشیاری نیاز داریم و باید فقط برای کارهای ضروری بیرون بیاییم.

نوروزی افزود: از شهروندان می خواهیم، رفتن بر سر مزار اموات را به جای روزهای پایانی سال به ماه های بعدی موکل کنند، امیدوارم مردم هوشیاری داشته باشند و از این اجتماعات پرهیز کنند.

شهردار اصفهان تصریح کرد: امسال دید و بازدیدهای سال نو را مثل سال های گذشته نباید داشته باشیم و ما هم میزبان مسافران از شهرهای دیگر نیستیم.

وی با تاکید بر اینکه بهار یک تحول است و باید بهار را به دل ها وارد و آن را باور کنیم، گفت: بهار به قلب های ما امید و زندگی را جاری می کند، شهرداری تمام اقدامات ستاد خدمات سفر را لغو کرده است، اما سازمان ها و ادارات شهرداری اقدامات فضاسازی برای استقبال از بهار را انجام داده اند و المان های بهاری ایجاد می شود تا روح حاکم بر شهر سرشار از شادی برای شهروندان باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد