صفحه اصلی » اجتماعی » آخرین اخبار چهارشنبه سوری در اصفهان/ قطع مچ دست یکی از مصدومان

آخرین اخبار چهارشنبه سوری در اصفهان/ قطع مچ دست یکی از مصدومان

رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی از آخرین اخبار چهارشنبه سوری در اصفهان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۲۳:۱۳ - سه شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۷

سعید کریمی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص آمار مجروحان حوادث چهارشنبه سوری اظهار کرد‌: آمار مصدومان حوادث چهارشنبه سوری از روز گذشته تا ساعت ۲۴ امشب، ۱۵ نفر است که دو مورد از آن ها بستری و بقیه سرپایی مداوا شدند.

رئیس بیمارستان تحصصی سوانح سوختگی امام موسی کاظم(ع) اصفهان گفت: متاسفانه مچ دست یکی از این مصدومان قطع می شود، پیش بینی ما برای مصدومان کمتر از ۱۳ نفر بود.

وی افزود: چهارشنبه سوری سال گذشته تا ۵ صبح بیمار داشتیم و ۵۰ نفر مصدوم شدند که امشب تاکنون کاهش داشته ایم.

کریمی بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، پیش بینی کاهش شدید مصدومان را داشتیم اما تا کنون متاسفانه ‌۱۵ نفر مصدوم شدند.

وی با توضیح اینکه امیداوریم امشب در اصفهان بدون مصدوم دیگری به اتمام برسد و فوتی نداشته باشیم، تصریح کرد: تمرکز مردم باید روی بیماری کرونا باشد، ۲۲ نفر از بیمارستان ما تا امروز به خط مقدم مقابله با کرونا در بیمارستان های خورشید و عیسی بن مریم(ع) اعزام شدند.

رئیس بیمارستان امام موسی کاظم (ع) اضافه کرد: چند نفر دیگر را هم فردا از همین بیمارستان به خط مقدم مقابله با کرونا اعزام می کنیم، اگر مردم رعایت نکنند روز به روز قوای مدافعان سلامت تحلیل می رود.

کریمی ادامه داد: مردم باید به کادر درمانی کمک کنند تا زنجیره این ویروس قطع شود و همکاران ما به عنوان مدافعان سلامت ، بتوانند در خدمت مردم باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد