صفحه اصلی » اجتماعی » درهای ورودی باغ رضوان روز پنجشنبه و جمعه هفته جاری بسته است

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان:

درهای ورودی باغ رضوان روز پنجشنبه و جمعه هفته جاری بسته است

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: به منظور جلوگیری از تجمع مردم و شیوع ویروس کرونا، درهای ورودی باغ رضوان اصفهان روز پنجشنبه و جمعه هفته جاری همزمان با آغاز سال نو به روی عموم مردم بسته خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۸ - چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ احمدرضا مرادی با اشاره به اینکه با دستور مقامات استانی در ستاد مقابله با ویروس کرونا درهای ورودی آرامستان باغ رضوان اصفهان در روز های پنجشنبه 29 اسفند و جمعه اول فروردین 99، بسته خواهد شد، اظهار کرد: این تصمیم برای جلوگیری از تجمعات و حضور مردم در باغ رضوان و برای حفظ سلامت شهروندان اتخاذ شده است.

وی ادامه داد: هرچند زیارت اهل قبور یکی از سنت های مردم ایران در روزهای آخر سال و ابتدای سال جدید است  اما این بار برای حفظ سلامت شهروندان از مردم می خواهیم این سنت را به زمان دیگری موکول کنند.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان تصریح کرد: البته دفن متوفی در این روز در باغ رضوان متوقف نمی شود. هرچند از بیمارستان ها درخواست کرده ایم ترخیص جنازه متوفی را به روز دوم فروردین موکول کنند اما اگر چنین امکانی وجود نداشت، اقدامات مربوط به دفن در باغ رضوان انجام می شود.

مرادی با اشاره به اینکه بخش های اداری آرامستان نیز در این دو روز تعطیل خواهد بود، افزود: فقط بخش هایی مانند انتظامات، سالن تطهیر و بخش متوفیان باغ رضوان در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری فعال است.

وی بیان کرد: با هماهنگی با هیئت امنای آرامستان های محلی زیر نظر شهرداری اصفهان، از شهروندان درخواست داریم در این روزها به آرامستان های محلی هم مراجعه نکنند و زیارت اهل قبور را به روزهای بعد از عبور از بحران کرونا موکول کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد