صفحه اصلی » اجتماعی » کاهش 73 درصدی مسافرت های نوروزی/ هنوز برنامه ای برای محدودیت ترافیکی ابلاغ نشده است

رئیس پلیس راه اصفهان:

کاهش 73 درصدی مسافرت های نوروزی/ هنوز برنامه ای برای محدودیت ترافیکی ابلاغ نشده است

رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: براساس آمار اخذ شده در جاده های استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شاهد کاهش 73 درصدی مسافرت های نوروزی در جاده های اصفهان در روز 29 اسفندماه سال نود و هشت بوده ایم

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴ - شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۲

سرهنگ حسین پورقیصری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در رابطه با آخرین محدودیت های ترافیکی استان اصفهان برای مقابله با بیماری کرونا اظهار کرد: در حال حاضر همه مسیر های استان اصفهان باز است و محدودیتی اعمال نمی شود.

رئیس پلیس راه استان اصفهان در رابطه با اعمال محدودیت برای مسیرهای ورودی استان تصریح کرد: فعلا برنامه ای برای محدودیت های مسیرها به ما ابلاغ نشده است.

وی پیرامون کاهش ترددهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: براساس آمار اخذ شده در جاده های استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شاهد کاهش 73 درصدی مسافرت های نوروزی در جاده های اصفهان در روز 29 اسفندماه سال 98 بودیم.

پورقیصری با بیان اینکه از شهروندان درخواست داریم که به توصیه مسئولان بهداشتی گوش فرا دهند و از سفرهای نوروزی پرهیز کند تا زنجیره انتقال قطع شوند، عنوان کرد: شهروندانی که مجبور به مسافرت هستند، با توجه کاهش تراکم ترافیک از سرعت مجاز عبور نکنند تا سلامت خود و دیگران را به خطر نیندازند.

رئیس پلیس راه استان اصفهان با بیان اینکه سرعت غیرمجاز خط قرمز پلیس است، اظهارکرد: پلیس از طریق دوربین های ثابت سطح جاده و دوربین های گشتی تخلفات رانندگان را ثبت و به دو صورت ساعتی و 72 ساعته خودروهای متخلف را به پارکینگ منتقل می کند.

وی در پایان گفت: اکثر پاسگاه های پلیس راه با کمک هلال احمر، نیروی انتظامی، اورژانس و مراکز بهداشت به پایگاه های غربالگری مجهز شده اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد