صفحه اصلی » مقاومت » تولید و توزیع 72 هزار ماسک به همت بسیجیان تیران و کرون + تصاویر

تولید و توزیع 72 هزار ماسک به همت بسیجیان تیران و کرون + تصاویر

پروژه تولید و توزیع 72 هزار ماسک به نیت سلامتی جمعیت 72 هزار نفری شهرستان تیران و کرون و برای مقابله با ویروس کرونا به همت گروه جهادی حضرت جواد الائمه (ع)، بسیج ورزشکاران و بسیج جامعه زنان انجام گرفت.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ پروژه تولید و توزیع 72 هزار ماسک به نیت سلامتی جمعیت 72 هزار نفری شهرستان تیران و کرون و برای مقابله با ویروس کرونا به همت گروه جهادی حضرت جواد الائمه (ع)، بسیج ورزشکاران و بسیج جامعه زنان انجام گرفت.

مدیر اجرایی پروژه اظهار کرد: این پروژه به همت گروه جهادی حضرت جواد الائمه (ع) بسیج ورزشکاران و بسیج جامعه زنان و جمعی از خیران شهرستان از 25 اسفند 98 رقم خورد.

روح الله هاشمی با بیان اینکه این طرح به نیت سلامتی جمعیت 72 هزار نفری شهرستان تیران و کرون است و ماسک ها به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد، گفت: در ابتدا قصد تولید حدود 20 هزار ماسک را داشتیم ولی با توجه به نامگذاری سال 99 به نام سال جهش تولید توسط مقام معظم رهبری تصمیم بر تولید 72 هزار ماسک گرفته شد.

وی با بیان اینکه دوخت تعداد زیادی از ماسک ها برای رعایت مسائل بهداشتی در منازل انجام می شود، خاطر نشان کرد: در هر روز تعداد 2200 ماسک توسط خواهران بسیجی آماده می شود و تاکنون 21 هزار ماسک به صورت رایگان بین مردم توزیع شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99