صفحه اصلی » اجتماعی » توزیع 700 بسته معیشتی بین خانواده ها در رزمایش سلامت بسیج

توزیع 700 بسته معیشتی بین خانواده ها در رزمایش سلامت بسیج

700 بسته معیشتی با همکاری پایگاه های بسیج محلی در طرح رزمایش سلامت جهت پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا و کمک به خانواده های بی بضاعت توزیع شد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۴ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۱

سرگرد احمد عابدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج 5 امام محمد باقر(ع) در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص توزیع بسته های کمک معیشتی به خانواده های نیازمند اظهار کرد: رزمایش سلامت بسیج با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و پس از ابلاغ فرمانده معظم کل قوا مبنی بر تشکیل قرارگاه بهداشتی و درمانی به ستاد کل نیروهای مسلح، توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سراسر کشوردر حال انجام است.

وی افزود: طرح رزمایش سلامت جهت پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا در منطقه جرقویه علیا پیگیری شد و با همکاری پایگاه های بسیج منطقه در حال انجام است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام محمد باقر(ع) بیان کرد: این طرح شامل ضدعفونی کردن معابر، منازل و اماکن عمومی و پرتردد، طرح غربالگری خانواده ها و ثبت در سامانه وزارت بهداشت و همچنین توزیع سبد معیشتی بین خانواده های بی بضاعت است که توسط بسیج خواهران و برادران انجام می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این طرح در منطقه جرقویه علیا با همکاری پایگاه های بسیج محلی در حال انجام است و در همین راستا 700 سبد معیشتی که شامل روغن، برنج، مرغ گرم، تن ماهی، ماکارونی به ارزش حدود 800 میلیون ریال است بین خانواده های هدف توزیع شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد