صفحه اصلی » اجتماعی » مزاحم سمج آتش نشانی اصفهان بازداشت شد/ ایجاد بیش از هزار و 900 بار مزاحمت تلفنی از سوی فرد بازداشت شده

مدیرعامل سازمان آتش نشانی:

مزاحم سمج آتش نشانی اصفهان بازداشت شد/ ایجاد بیش از هزار و 900 بار مزاحمت تلفنی از سوی فرد بازداشت شده

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از بازداشت فرد مزاحمی که در دو سال و نیم گذشته سبب ایجاد بیش از هزار و 900 بار مزاحمت تلفنی برای نیروهای آتش نشانی اصفهان از طریق شماره 125 شده بود، خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۳ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن گلابی در خصوص دستگیری و شناسایی یکی از مزاحمان تلفنی چندین ساله سازمان آتش نشانی اصفهان گفت: این فرد از دو سال و نیم پیش با ایجاد مزاحمت برای همکاران ما سبب اختلال در کار نیروهای ما و نیز بی احترامی مکرر به آنها می شد که با تلاش نیروهای انتظامی بازداشت شد.

وی ادامه داد: این مرد 24 ساله ساکن اصفهان بوده و در این مدت اقدام به اعلام آتش سوزی های کذب و متاسفانه ناسزاگویی به کارکنان آتش نشانی می کرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان تصریح کرد: تعداد دفعاتی که این فرد در این مدت برای 125 مزاحمت ایجاد کرده بود، بیش از هزار و 900 بار بود.

وی افزود: هرچند ما به این فرد فرصت زیادی برای دست برداشتن از این کار دادیم اما متاسفانه اصرار به مزاحمت از سوی فرد خاطی زیاد بود و در نهایت با ارسال نامه از سوی آتش نشانی به دادستانی اصفهان، این موضوع پیگیری و فرد خاطی بازداشت شد و هم اکنون در زندان مرکزی است.

گلابی بیان کرد: انگیزه و قصد او از این کار توسط نیروهای انتظامی و قضایی در دست بررسی است.

وی در مورد مزاحمت های مشابه برای آتش نشانی اصفهان هم گفت: موارد مشابهی وجود دارد اما میزان مزاحمت آنها قابل قیاس با فردی که اکنون بازداشت شده است، نیست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد