صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان خطاب به رییس صدا و سیما: تناقضات در اظهار نظرها موجب سردرگمی است

قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان خطاب به رییس صدا و سیما: تناقضات در اظهار نظرها موجب سردرگمی است

قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان در نامه ای به دکتر علی عسگری به برخی از نقایص و کمبودهای برنامه های رسانه ملی با موضوع مبارزه با کرونا برای بهبود این برنامه ها اشاره کرد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی اصفهان در نامه ای به دکتر علی عسگری به برخی از نقایص و کمبودهای برنامه های رسانه ملی با موضوع مبارزه با کرونا برای بهبود این برنامه ها اشاره کرد.

قرارگاه مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان در نامه ای سرگشاده خطاب به رییس سازمان صدا و سیما، ضمن تشکر از فعالیت های رسانه ملی در مبارزه با ویروس کرونا، برخی نقایص موجود در این زمینه را گوشزد کرد که متن این نامه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

رییس محترم صدا و سیما

جناب آقای دکتر علی عسگری

سلام علیکم؛

ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه و خدا قوت بابت تلاش های رسانه ای با موضوع ویروس منحوس کرونا  و تشکر بابت زحمات قابل دفاع و مجدانه ی پرسنل و اعضای خانواده بزرگ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، به اطلاع می رساند، بررسی تخصصی تیم رسانه  قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان نشان دهنده عملکرد خوب آن سازمان محترم در موضوع کرونا بوده، لکن ایراداتی وجود دارد که به شرح زیر است:

1-  متأسفانه در بعضی موارد اختلاف نظرها و یا حتی تناقضاتی در اظهار نظرهای مختلف کارشناسان برنامه ها و شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی وجود دارد که موجب سردرگرمی و بعضاً نگرانی مردم شریف ایران می گردد. لازم است دقت گردد، اطلاعات منتشر شده در رسانه ملی از منابع موثق و قابل اعتماد و علمی اخذ شده و تناقضات به حداقل رسد.

2-  اکثر مردم از شیب صعودی یا نزولی و آمار تطبیقی و جزئیات درصد فراگیری و… این بیماری، فوت ناشی از آن، روند و شیب بهبود یافتگان و مبتلایان، مقایسه شیب درگیری مردم با این ویروس در ایران و جهان، میزان و چگونگی در گیری مردم در شهر ها و استان های مختلف کشور و… بی اطلاع اند. لازم است رسانه ملی با درنظر گرفتن ظرائف رسانه ای و قید امیدبخشی برنامه های پخش شده، با استفاده از کارشناسان این حوزه (آمار و بهداشت عمومی و…) ، به وظیفه خود عمل کرده و به تبیین و روشنگری این موضوع در بین مردم از طریق احصاء آمارهای دقیق و تلفیقی و مقایسه با دیگر کشور های درگیر، اقدام نماید.

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش همه  مسئولان دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی، این بیماری در ایران و کل جهان ریشه کن گردد. ان شاء الله

قرارگاه مقابله با کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد