صفحه اصلی » اجتماعی » توزیع 3000 بسته بھداشتی مددجویان کمیته امداد اصفھان

توزیع 3000 بسته بھداشتی مددجویان کمیته امداد اصفھان

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفھان گفت: 3000 بسته بھداشتی در سومین مرحله اھدای کمک ھای بھداشتی پیشگیرانه، بین مددجویان شھرھای کاشان، نطنز، آران و بیدگل، راوند و اردستان توزیع شد.

تاریخ انتشار: ۲۰:۴۳ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ کریم زارع در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کمک به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا یکی از اولویت ھای کمیته امداد است، اظهار کرد: اقدامات گوناگونی برای طرح فاصله گذاری اجتماعی و ھمچنین پرداخت کمک ھزینه خرید و تامین اقلام بھداشتی از اسفندماه سال گذشته تاکنون توسط کمیته امداد در سراسر استان انجام شده است.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفھان گفت: 3000 بسته اقلام بھداشتی پیشگیری از کرونا توزیع شده است که این بسته ھا که شامل ژل ضد عفونی، الکل طبی و ماسک بود در میان مددجویان شھرھای کاشان، نطنز، آران و بیدگل، راوند و اردستان توزیع شده است.

وی افزود: در دو مرحله قبل مبلغی بر 3 میلیارد و 100 میلیون تومان کمک ھزینه خرید اقلام بھداشتی به شکل نقدی در میان جامعه تحت حمایت کمیته امداد استان با اولویت مددجویان دارای بیماری ھای خاص، صعب العلاج، زمینگیر وھمچنین سالمندان توزیع شد.

زارع بیان کرد: غیرحضوری کردن ثبت درخواست خدمات توسط مددجویان، عدم برپایی پایگاه ھای جمع آوری مشارکت ھای مردمی و ھمچنین متوقف کردن روند تخلیه حضوری صندوق ھای صدقات از جمله مھمترین اقدامات در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی است.

وی خاطر نشان کرد: زیرساخت ھای الکترونیکی کمیته امداد استان ظرفیت و تنوع بالایی برای جذب مشارکت مردم ھم در زمینه صدقه و ھم در زمینه سایر کمک ھا دارند و نیکوکاران و خیران گران قدر می توانند با استفاده از کد دستوری #031*8877*  پایگاه اینترنتی ir.emdad به یاری ھمشھریان نیازمند خود بشتابند.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) اصفهان با درخواست از مددجویان تحت حمایت این نھاد برای خودداری از مراجعه حضوری به دفاتر این نھاد تا عادی شدن شرایط، گفت: پایگاه اینترنتی ir.emdad.e شماره 096887 و ھمچنین شماره ھای اختصاصی دفاتر کمیته امداد در سراسر استان برای ثبت و پیگیری درخواست ھای حمایت  در خدمت مددجویان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد