صفحه اصلی » ورزشی » پیشکسوت فوتبال اصفهان: ادامه لیگ برتر توجیهی ندارد

پیشکسوت فوتبال اصفهان: ادامه لیگ برتر توجیهی ندارد

پیشکسوت فوتبال اصفهان گفت: به نظر من ادامه این لیگ منطقه ای به نطر نمی رسد و باید با ساز و کاری ادامه بازی ها انجام نشود؛ البته شاید فیفا با توجه به همه گیری و کشورهای زیادی که درگیر این موضوع هستند شرایط خاصی را اعلام و برنامه ای ویژه را دنبال کند.

تاریخ انتشار: ۰۷:۳۸ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۹

حسن شمس در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بیماری کرونا بر لیگ های فوتبال در کشورهای مختلف اثر گذاشته است، که در کشور ما هم این تاثیر اتفاق افتاد.

پیشکسوت فوتبال اصفهان تصریح کرد: اگر بخواهد لیگ در کشورمان ادامه یابد، به این معنی است که بعد از اینکه بیماری کرونا پایان یافت به تیم ها اجازه از سرگیری تمرینات داده شود.

وی افزود: زمان این تمرینات برای تیم ها با توجه به تعطیلی کامل تمرینات حداقل باید بین یک تا دو ماه باشد و این زمان را اگر به زمان ادامه مسابقات اضافه کنیم، تقویم لیگ بعدی را نیز باید با تغییرات اساسی برگزار کنیم.

شمس گفت: اگر بخواهیم پس از پایان این لیگ با فاصله کم لیگ بعدی را نیز آغاز کنیم با مصدومیت های فراوان و کیفیت پایین بازی ها رو به رو خواهیم بود.

شمس گفت: به نظر من ادامه این لیگ توجیهی ندارد و باید با ساز و کاری ادامه بازی ها انجام نشود؛ البته شاید فیفا با توجه به همه گیری و کشورهای زیادی که درگیر این موضوع هستند شرایط خاصی را اعلام و برنامه ای ویژه را دنبال کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد